Komentowana treść: Nadchodzi Furia EC020
[#31] Re: Nadchodzi Furia EC020

@xtro, post #30

No właśnie jak wykazuje temat "Raytracing i Amiga", Apollo nie bardzo rzadzi. ;)
[#32] Re: Nadchodzi Furia EC020

@Pokemon, post #28

Zejdzcie z Marsa na Ziemie. Jakby wyszlo Diablo 1 to bylby niewatpliwie sukces
[#33] Re: Nadchodzi Furia EC020
Czy to znaczy że jeśli będę chciał wejść do netu przez kartę sieciową PCMCIA to będę musiał odjąć 4MB RAMu?
[#34] Re: Nadchodzi Furia EC020

@QkiZ, post #33

To zależy od karty. Jeśli Twoja karta ma coś (rejestry, bufor ramek, etc.) w przestrzeni pamięci PCMCIA to tak. Jeśli nie to nie.

Jest jeszcze kwestia tego, że domyślnie przy wykorzystanych 8MB w przestrzni Z2, Kick 3.1 odłącza port PCMCIA żeby uniknąć konfliktu. Jest na to jakieś programowe obejście, ale to nie rozwiązuje samego problemu, to tylko pozwala jednocześnie korzystać z portu PCMCIA i 8MB RAMu w przestrzni Z2 (niezależnie od tego czy konflikt jest czy go nie ma).


Ostatnia aktualizacja: 04.11.2014 09:52:46 przez strim_
[#35] Re: Nadchodzi Furia EC020

@strim_, post #34

Kickstart 37.350, allows use 8 MB FastRAM and PCMCIA simultaneously.
[#36] Re: Nadchodzi Furia EC020

@snajper, post #19

Wydawanie jakiejkolwiek kwoty na Amigę (szczególnie klasyczną) nie jest moim zdaniem rozsądnym posunięciem, ale czy o rozsądek tu chodzi
[#37] Re: Nadchodzi Furia EC020

@gorzyga, post #36

Znam to z doświadczenia Jak kupiłem A 1200 po wieluuu latach, żonka z politowaniem kiwała głową, a i dziś ją świerzbi ręka jak na nią patrzy... Więc o rozsądku szkoda tu mówić...
[#38] Re: Nadchodzi Furia EC020

@Voyox, post #37

Ciekawe co żonka powie jak wydasz 2 tys na peryferia zamiast na świecidełka dla niej. Zawsze zostaje jednak argument - albo ja z Amiga, albo ty bezemnie :D
[#39] Re: Nadchodzi Furia EC020

@xtro, post #38

Uwielbiam ten komentarz !! PIWO dla Ciebie !


w miedzyczasie :











[#40] Re: Nadchodzi Furia EC020

@lotharek, post #39

Hmm 5 Mhz więcej niż moje Ninetails ... zaczynam czuć niedosyt w mojej A600 ;)
[#41] Re: Nadchodzi Furia EC020

@selur, post #32

tylko po co? Ale moze reszta chce gra w wipeouta i heretica 2 na full detalach
[#42] Re: Nadchodzi Furia EC020

@lotharek, post #39

O żesz kur...cze, jest szybsza od standardowej Amigi 3000
[#43] Re: Nadchodzi Furia EC020

@lotharek, post #39

Świetny wynik (!) i FPU też jest- SUPER OK
[#44] Re: Nadchodzi Furia EC020

@lotharek, post #39

Ciekawe wyniki, ale zamiast syntetycznych benchmarków chciałbym zobaczyć jak to działa z rzeczywistym oprogramowaniem wykorzystującym CPU+FPU, może dałbyś radę przeprowadzić test renderingu na LightWave 3.5 FPU i wtedy zobaczylibyśmy ile to jest naprawdę warte, przy okazji miałbyś zrobiony test stabilności bo na takim konfigu powinno się to liczyć ok 10-20 godzin. I wtedy zobaczylibyśmy jak ta karta plasuje się na tej liście i ile tak naprawdę daje szybka pamięć RAM:

http://www.ppa.pl/forum/strefa-tworcow/28440/raytracing-i-amiga/24#m445759

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2014 10:17:44 przez jubi
[#45] Re: Nadchodzi Furia EC020

@snajper, post #1

A może by tak furia 060?
[#46] Re: Nadchodzi Furia EC020

@lotharek, post #39

O kurczaki :) . JA TO CHCE 7 MIPS, większość gier z WHDLoad będzie na tym śmigać :)
[#47] Re: Nadchodzi Furia EC020

@twardy, post #40

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedać i kupić furię ;)
[#48] Re: Nadchodzi Furia EC020
A kiedy to bedzie i gdzie no i droge de z furia bo chcialem to mojej amisi 600 dac jeszcze cd rom slim,a mozem ktos mi powie o karcie do ami 600 vampire co sie z nia dzieje ?.
[#49] Re: Nadchodzi Furia EC020

@SzaryWilk, post #48

First test batch Furia EC020 Rev.2 from Lotharek
[#50] Re: Nadchodzi Furia EC020

@Boboo_SK, post #49

Great news! ITU czekamy
[#51] Re: Nadchodzi Furia EC020

@Boboo_SK, post #49

Zaczyna mi ślinka cieknąć..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem