Komentowana treść: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry
[#1] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry
Na chwile obecną wygląda że będe ;)
[#2] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@Drako^BB, post #1

Przy czym od razu dodam że będzie zmiana. Najprowdopodobniej będzie zmiana z Filona na Olimp (1.6 km od WDK) bo okazało się że w salce są wybory (dlatego to Pod Palmą) a w Filonie na ostatni moment jakaś grupa zarezerwowała Dzwoniłem dziś całe popołudnie do Olimpa ale mają... uszkodzony telefon. Jutro postaram się załatwić bo mam już tel. kom. do kierowniczki.

Przepraszam za nagłą zmianę ale będzie zarówno nocleg jak i salka (podobna do tej z Filona).
[#3] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry
e no to gitarka siedzi, pije i chrupki
[#4] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@snajper, post #3

Będziesz?
Zapraszamy, będzie można pograć w najlepszą "wersję" Turricana, czyli Turican 2 na A500 szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 09:39:37 przez BULI
[#5] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@BULI, post #4

a dzięki, ale to z deczka daleko. siedzi, pije i chrupki Ale im więcej amigowych imprez, tym lepiej.
może zaproście ją na którąś, to będę na 2000,5%... Nawet jak nie będzie grania w Turricana 2 :P


[#6] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@snajper, post #5

Ależ świetnie się skład bo to ona będzie w Rzeszowie za tydzień jednym z naszych prelegantów (miała być niespodzianka- ups..)
Ja właśnie kończę naukę języka francuskiego, żeby móc z nią swobodnie wymieniać myśli (Moi... Lolita..)

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 15:25:51 przez BULI
[#7] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #2

Jest spora zmiana, zaraz będzie w newsie. Olimp (i okolice) nie mają wolnej salki.

Nocujemy (i afterparty) w Dom Gościnny Ela, ul. Dąbrowskiego 12, ok. 1-1.5 km od WDK, 10 min na piechotę. Cena noclegów ok. 40 PLN. Na afterparty mamy wynajęty cały pub - cena ok. 35 PLN/os. Jest lane piwo.

Tak jam mówiłem, po afterparty można iść na rynek
[#8] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@BULI, post #6

[#9] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #7

Mały update - strona

Dom gościnny Ela & Pub Leo.


W przyziemiu budynku znajduje się PUB "Leo",
a na zapleczu budynku zagospodarowany ogród z ławeczkami, stolikami i grillem.


Może jak będzie pogoda, posiedzimy na zewnątrz, z grillem jakoś i piwem z pubu??
[#10] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #9

Czyli na chwile obecną jakie są koszty noclegu i aftera?
I jakie godziny aftera dokladnie


Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 22:51:16 przez Drako^BB
[#11] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@Drako^BB, post #10

Koszt noclegu - 40 zł / os. Koszt afterparty (wynajem pubu pewnie z opcją grilla - wyjaśnię to jutro) - 35 zł / os więc razem 75 PLN za afterparty z noclegiem.

Tak jak pisałem, zapewniamy poczęstunek w WDK (może znów zostanie) oraz będzie konkurs z nagrodami (zakładam że jak goście spoza forów obowiązkowo pograją, udział mogą brać wszyscy). Całkowita pula na nagrody na trzy cześci party na którą dostaliśmy dofinansowanie wynosi 1000 PLN, przy czym z uwagi na frekwencję na ostatnich dwóch imprezach oraz ograniczenia czasowe, większość nagród pozostała na imprezę ostatnią.

Party w WDK:
13:00-17:00

Afterparty w pubie:
19:00-1:00

Można pójść na rynek koło 12:30-1:30 już bez komputerów, 10 min. na piechotę.

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 22:58:52 przez DiskDoctor
[#12] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #11

Te mocno zwiększone koszty to nie jest dobra wiadomość
A może poszukać czego tańszego na obrzeżach, np Hotel Classic (ten obok św. pamięci Prince)?
[#13] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@BULI, post #12

1. Koszt noclegu wzrósł o ok. 5 zł
2. Koszt najmu czegokolwiek zwykle nie schodzi poniżej tej ceny, przynajmniej w Rzeszowie
3. Nieco sprawę utrudnia mała liczba osób uczestniczących oraz potwierdzanie "na ostatnią chwilę" (zamiast np. miesiąc przed). Mówimy tutaj o sobocie a nie o dniu tygodnia.
4. Mam ograniczone zasoby czasowe (i finansowe swoją drogą). Zapewne można znaleźć nieco taniej, nie zaprzeczam.
5. Koszt afterparty z noclegiem w pubie w wysokości 75 PLN w Rzeszowie jest dla mnie w sumie nieco śmieszny, jak porównuję z cenami hotelowych jedynek (zdarza mi się nocować) oraz najmu innych lokali (salka w hotelu, pub). Mówimy tutaj o sobocie - zaznaczam, gdzie zwyke jest do 80% obrotu w lokalach.

Pocieszające, że to ostatnia impreza z cyklu, niedługo problemy kosztów imprez się skończą.
[#14] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #13

no cuż,
pomimo tych zmian, jadę
niestety to do dziś nie było pewne.
na poprzednim party mówiłem że mnie tym razem nie będzie, i pewnie nie byłem brany pod uwagę w noclegu, ale będę, to ja wyskoczyłem tydzień przed
jeżeli będzie problem z noclegiem dla mnie to poradzę sobie lub wrócę do lublina
gorzej z chłopakami bo jedziemy jak poprzednio razem i razem chcielibyśmy wrócić
[#15] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@JacK_Swidnik, post #14

Myślę Jacek ze z nami nie będzie problemu i Michał o nas zadba :)

na dzień dzisiejszy jedziemy w składzie w jakim sie deklarowaliśmy :) czyli Ty ja i Drakula :)

Panie i panowie nie płaczemy tylko spinamy tyłeczki i widzimy sie w doborowym gronie :)

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 22:15:44 przez Mariodj
[#16] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@Mariodj, post #15

OK posłałem info do kolegów-Amigowców-Rzeszowiaków spoza ppa, zobaczymy czy ktoś przyjdzie na afterparty.

To stoimy na tym?

OTWARTA:
DiskDoctor
pong777
BULI
Drako^BB
Mariodj
JacK
dez3??
Sz U (<--prelegent)
P R (<--prelegent)
A und G K??
B M??
G K??

AFTERPARTY:
DiskDoctor (nocleg)
pong777 (??)
BULI (??)
Drako^BB (nocleg)
Mariodj (nocleg)
JacK (nocleg)
dez3??
Sz U??
P R??
A und G K??
B M??
G K??

Dopisujcie/modyfikujcie noclegi.

BTW Jest opcja grilla... ale chyba sobie odpuścimy w listopadzie, co?

DD
[#17] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #16

Gril w listopadzie brzmi ciekawie- jestem za.
Dla mnie after bez noclegu.
[#18] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@BULI, post #17

Odliczamy do soboty :)
[#19] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@Mariodj, post #18

Dokladnie- byle do soboty OK
[#20] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@BULI, post #19

Info na dziś, co mam:

OTWARTA:
DiskDoctor (<--prelegent, organizator)
pong777 (<--prelegent, organizator)
BULI (<--organizator)
dez3 (<--organizator)
Drako^BB
Mariodj
JacK
Sz U (<--prelegent)
P R (<--prelegent)
A und G K(?)
B M
G K?
P L?
T S & M M (?)

AFTERPARTY:
DiskDoctor (nocleg)
pong777
BULI
dez3
Drako^BB (nocleg)
Mariodj (nocleg)
JacK (nocleg)
Sz U?
P R?
A und G K?
G K?
P L?
T S & M M (?)

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2014 10:24:42 przez DiskDoctor
[#21] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry
Jesteśmy po wizji lokalnej pubu.
Jest OK. Jest sporo miejsca na kompy - możemy przesuwać wszystko dowoli. Są wygodne kanapy. Można będzie coś kupić na miejscu - jedzenie, piwo itd. Lokal mamy na wyłączność. Jest dość dużo gniazdek prądowych. Jest duży TV za to mało miejsca na ew. projektor. Net będzie po WiFi i LAN. Kto jest za grilowaniem? Za lokalem jest właśnie zlokalizowany duży stacjonarny gril. Miejsca koło grila są zadaszone. Niebawem podamy jeszcze lokalizację najbliższych parkingów.
[#22] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@pong777, post #21

nie wiem jak Wy ale z tym grilem to chyba nie tym razem. jak w lokalu mozna zamawiac to maja chyba jakis ruszt zeby kilbase czy jakies mieso zrobis jak ktos bedzie mial zyczenie. wydaje mi sie ze to co w lokalu to wystarczy.
[#23] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@JacK_Swidnik, post #22

Dojazd "pod sam nocleg" jest, parkowanie do 150 m też.

Grill to tylko opcja, jest takie duże patio, tam może stać jakiś dyżurny w kurtce, jest mięso w sklepie obok. Grille mamy małe swoje. Tam jest też duże zadaszenie więc można i zjeść pod chmurką. Dyżurny się może zmieniać.

Ale jak pisałem, to tylko opcja. Co do żarcia w lokalu to suchy prowiant jest plus pizza na zamówienie (i inne na zamówienie w Rzeszowie: kebab, sushi, pierogi, pizza, ryba i inne, trzeba poszukać).

Za to alkohol jest do wyboru. I 2 maszyny do gier szeroki uśmiech
[#24] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #23

Maszyny do gier mamy swoje ;)
[#25] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@Mariodj, post #24

Wiem ale tam są też takie co można pograć na kasę

Na żadnym Ami/Retro party takich nie mają, mogę się załozyć. Innowacje normalnie, w Rzeszowie to chleb powszedni
[#26] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #25

Innowacje normalnie, w Rzeszowie to chleb powszedni

Ha, ha
[#27] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #23

Dzwonili z Pubu Leo że oczywiście kasują za grill - 50 zł. To niby nie dużo (na osobę) ale możemy na miejscu zadecydować sami w sumie. W promieniu 500 m są 2 sklepy z mięsem czynne do 21:00-22:00 więc nie ma co na siłe teraz ustalać.

Poza tym są jeszcze extra osoby opcjonalne, to dodam:

OTWARTA:
+R D?
+J M / A?

AFTER:
+R D?
+J M / A?
+M S

Dodam na koniec że pośród w/w listy jest głos kobiecy
[#28] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@DiskDoctor, post #27

Do grilla to trzeba by znaleźć jakiegoś zaprawionego chyba, żeby mu piersiówkę jakąś dać co by chłop nie zamarzł bo wieczory teraz pierońsko zimne w Rzeszowie

Sklep ze "ścierwem" na ruszt jest na rogu Dąbrowskiego i Zofii Chrzanowskiej (będzie jakieś 200m od pubu), można też przejść ulicę na przeciw pubu, zejść schodkami w dół i kilkaset metrów dalej, na Chodkiewicza mamy sklep Delicje. W obydwu też można się zaopatrzyć w % jakby ktoś chciał choć nie wiem jak właściciele pubu zareagują na cudzy trunek ;) Rzut suchym beretem od Delicji (w jedną i drugą stronę) są dwie pizzerie, jest też jakiś "chinol" jakby kto chciał.

Co do mnie, możliwe, że się pojawię ale nie obiecuję. Do pubu mam zasadniczo rzut beretem ;)
[#29] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@Madman, post #28

No to śmiało- wpadaj! Widzę, że "przypadkiem" znasz dobrze okolicę?! szeroki uśmiech

Co do grila, który ma znowu podnieść koszty, to jednak ostudziło mój zapał; tak jak pisze DiskDoctor zawsze można zdecydować się na miejscu jak będą chętni.

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2014 11:24:13 przez BULI
[#30] Re: Impreza amigowa w Rzeszowie - Disk 3 of 3: gry

@BULI, post #29

Jak na zewnątrz będzie pizgać lodem to ja poproszę dobrą pizze do zgryzienia ale w środku :)

My już dogadani startujemy o 8 na Rzeszów :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem