• Opis

Choć to nie Amiga postanowiłem przygarnąć i ocalić od zmielenia. Druga sztuka C64C w mojej kolekcji. Wymaga nieco pracy zanim trafi pod zasilacz. Płyta główna gdzieniegdzie miała odświeżane luty. Ważne, że nie "zmielon" :D.

zamieścił: amper

data: 2014.11.24 12:38

kategoria: Sprzęt / amper

rozdzielczość: 2592x1944

odsłon: 98

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 4.4 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Kolejny uratowany!
Na początku się nie zgłaszał. Po krótkiej i pewnej interwencji komoda wstała. Stan 4+, dla niektórych perfekt, dla mnie 4+; jeden zatrzask wyłamany.
[#2] Re: Kolejny uratowany!
Etam, pomiot Trzmiela i jego bandy.
A co to za wzmaczek ten z tyłu?
[#3] Re: Kolejny uratowany!

@Czarek, post #2

Pomiot jak to pomiot ale byłoby szkoda jakby go skasowali. A wzmacniacz to 2xPCL86 (2,7W/ch) wg. projektu Traxmana/Trioda.pl zbudowany od podstaw.
[#4] Re: Kolejny uratowany!

@Czarek, post #2

Najlepiej sprzedający się komputer w historii
[#5] Re: Kolejny uratowany!

@amper, post #3

No fakt, zawsze szkoda wyrzucić kawałek historii.
Co do wzmaka to sam przymierzam się do budowy czegoś podobnego. Chętnie przyjrzę się temu projektowi, póki co myślałem nad tym: http://www.pmillett.com/starving.htm
[#6] Re: Kolejny uratowany!

@Czarek, post #5

Właśnie taki kawałek historii mi niepotrzebny bo lubię Amigi a nie komódki. Niemniej jest w mojej kolekcji - kupiony za grosze i ocalony. A co do wzmacniacza - tego na PCL86 ma zastąpić 2x6V6+ECC83S - pięknie gra ale koszt wykonania o wiele wyższy. Pozdrawiam!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem