Komentowana treść: Personal Paint 7.3
[#1] Re: Personal Paint 7.3
A czy jest dostępna wersja demo?
[#2] Re: Personal Paint 7.3
A co im Aminet przeszkadza? Dziwny ruch albo to żart jakiś, przecież to zawsze jeden serwer więcej do kopii lustrzanej archiwum i tam też zwykle amigowcy szukają oprogramowania.
[#3] Re: Personal Paint 7.3

@grxmrx, post #2

Tak,to jakis ponury żart.Nie działa link pod firefoxem i owb.
[#4] Re: Personal Paint 7.3
Co miała ta wersja 7.1c, bo nie kojarzę? Mam nadzieję, że uzyskanie praw faktycznie sprawi rozwój programu.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 10:54:16 przez Ender
[#5] Re: Personal Paint 7.3

@simka113, post #3

Pod chrome też nie działa - to ewidentnie wina po stronie A-EON. Niestety czkawką odbija się niedopracowany sklep ale to i tak postęp względem kupowania kiedyś sterowników do RadeonHD bo ten dostałem mejlem gdy się upomniałem o wysłanie ich...

Widzę też, że część dockies oferowanych w AmiStore też już zniknęła z os4depot. Czas zacząć backupować sajty amigowe, bo zaraz się okaże że oprogramowanie które latami było darmowe i legalnie dostępne teraz jest komercyjne, ale nawet nie ma go jak kupić i pobrać. Szkoda, że to wszystko uderza w lojalnych użytkowników AOS 4.1.
[#6] Re: Personal Paint 7.3
Naprawdę "świetnie" wygląda to nowe GUI, z nowymi opcjami. Zamiast ukryć to jakoś pod istniejącymi, wzorem przybornika z Photoshopa, dodali całkowicie nową kolumnę, która rozwala cały program. Cóż, amigowcy zawsze mieli pecha do specjalistów od UI (nie licząc oczywiście pewnych wyjątków)



Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 14:30:22 przez _arti
[#7] Re: Personal Paint 7.3

@alekc, post #5

This domain is still in the process of propogating with DNS servers around the world so it wont be available everywhere until during the next 24-48 hours
[#8] Re: Personal Paint 7.3

@_arti, post #6

Zamiast ukryć to jakoś pod istniejącymi, wzorem przybornika z Photoshopa, dodali całkowicie nową kolumnę, która rozwala cały program.


Osz w mordę... Na co mi przy standardowych narzędziach jakieś brushe, z których pewnie nigdy nie skorzystam? Zamiast ukryć to pod (niewykorzystywanym przecież) kliknięciem PPM na liście brushów...
[#9] Re: Personal Paint 7.3

@mailman, post #7

U mnie link do PP7.1c dla OS3.x działa. Tylko pobiera się bardzo powoli. Jakieś 6-10 kB/s
[#10] Re: Personal Paint 7.3
Gdyby ich nowa wersja PPainta znacznie się różniła od starej to by nie musieli robić szopek i kasować starej wersji z aminetu. Gdybym wiedział, że będą robić takie cyrki to pewnie sam kupiłbym prawa do starej wersji programu, którą używam nawet w pracy na WinUAE. Z tymi brushami to jakaś masakra, kto tego używa? Woje własne kolorowe brushe. Jedyny plus nowej wersji jest taki, że pod AmigaOS4.x lepiej teraz działa.
[#11] Re: Personal Paint 7.3

@Leon, post #10

No to rozejrzyj się co możesz kupić. Jeżeli stworzone zostało Radiance to oczywiste jest że następuje skupienie wartościowych programów w jednym ręku. Prostą konsekwencją było usunięcie programów z innych źródeł. Model Apple? Nie mam nic przeciwko temu, ale jeśli jest tak jak piszecie z brushami to takie chwalenie się na siłę czymś co nie warte jest tego, słabe.
Wielka szkoda że wszelkie uwagi i pomysły nie wychodzą z polskich for dalej, tu nikt z A-Eonu tego nie przeczyta. Myślę że znasz dobrze język i stać cię na napisanie paru "ciepłych" słów na zagranicznym forum, oraz przedstawienie pomysłów w sposób konstruktywny Trevorowi.
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] Re: Personal Paint 7.3

@Leon, post #10

Heh, Leon, ja mam chyba 2 egzemplarze płytki MACD, gdzie pełny 7.1 był dokładany - jak chcesz nabyć prawa do legalnego używania to spróbuję znaleźć.

@adam_mierzwa: Nowości to nie tylko nieprzemyślany "pasek brushów", w wersji PPC jest natywnie i - w związku z tym - sporo szybciej. No i nie ma dziwnych problemów, na które skarżył się Leon.
[#15] Re: Personal Paint 7.3

@recedent, post #14

To taki kwadratowy rozwój.... Ale i tak lepsze to niż nic.
Myslę że PPC potrzebuje każdego możliwego programiku.

A-EON jeśli chce rozwoju to koniecznie musi wypuscic Raspberry PPC, wtedy kupię to w CPC z AOS 4.2 i będzie git...
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#24] Re: Personal Paint 7.3

@glichtanski, post #9

Zawsze można jeszcze pobrać od Cloanto, chyba że stamtąd też każą usunąć... Na wszelki wypadek - pobieraj kto może!!!1111jeden
[#25] Re: Personal Paint 7.3

@recedent, post #24

Coś czuję, że jednak dojdzie do tego, że starsza i darmowa wersja zostanie za jakiś czaS zakazana.pomysł
Nic się nie bójcie, będzie dostępna na Chomiku.OK
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] Re: Personal Paint 7.3
Po jakim czasie dostaliście link do pobrania softu?
[#28] Re: Personal Paint 7.3

@QkiZ, post #27

a co, kupiles? :D

Cloanto rozprowadza 7.2 razem z AmigaForever (chwilowo jakos za dyszke), 7.1c jest do sciagniecia za darmo dalej, tyle ze na http://ppaint.amistore.net/index.php i trzeba sie przeklikac. Albo wygooglac jednen z mirrorow gdzie maja A-EON w naleznych im 4 literach.
[#29] Re: Personal Paint 7.3

@Valwit, post #28

Nom. Już ogarnąłem. Dostałem jednak mejla, ale ze sporym opóźnieniem.
[#30] Re: Personal Paint 7.3
Z oficjalnej strony bez kłopotów można już pobrać wersję 7.1c programu oraz dokonać zakupu wersji 7.3 dla AmigaOS 3.x. Cena - 15 funtów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem