Komentowana treść: Amiga & C64 Forever 2014 Cyber Monday Bundle
[#61] Re: Amiga & C64 Forever 2014 Cyber Monday Bundle

@Hexmage960, post #58

dostałem dziś jako prezent od jednego z członków mojej rodziny

Pozwolę sobie zadać pytanie: czy ten członek rodziny to był męski czy żeński?
[#62] Re: Amiga & C64 Forever 2014 Cyber Monday Bundle
Zainstalowałem C64 Forever. Szkoda, że zawarte gry są w wersjach pirackich. Mogliby się chociaż postarać o oryginały, albo chociaż instrukcje. Na C64 GameBase są przynajmniej gry ze szczegółową instrukcją, zawartą wewnątrz gry. Także ocena pakietu w moich oczach jest niższa.

Nawet znany Steam udostępnia piraty, kupowałem u nich trylogię Quake'a na PC. Oni nawet crackują te gry dorabiając wymóg grania podczas połączenia internetowego. Nie podoba mi się to. Już wolę poszarpane pudełko z oryginałem w środku.

Zatem te pakiety Forever są mniej rzetelnie przygotowane niż sądziłem. Bajeranckie GUI wiele nie pomaga. Dużo lepiej wychodzi jak ktoś skonfiguruje sobie emulator samodzielnie i gra na oryginałach (jeśli nie posiada prawdziwego komputera).

Według mnie (ocena ogólna):
  • Pakiet C64 Forever ocena: 3/10
  • Własna konfiguracja emulatora C64: 9/10
  • Prawdziwy komputer Commodore 64: 10/10
[#63] Re: Amiga & C64 Forever 2014 Cyber Monday Bundle

@BULI, post #59

To nic wielkiego. Piszę w języku C Robbo na pracę indywidualną. Jestem w środkowym etapie prac, zamieszczę info o postępach w Strefie Twórców PPA za niedługi czas (uczestnicy forum prywatnego już mogą pobrać najnowszą wersję).
[#64] Re: Amiga & C64 Forever 2014 Cyber Monday Bundle

@pong777, post #60

wiemy wiemy
wystarczy użyć dowolnego grabbera jak np. SaveRom, bo ROM jest dekodowany na dzień dobry przy starcie UAE
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem