Komentarze do artykułu: Wings

[#1] Re: Wings
Najlepsza amigowa gra.
[#2] Re: Wings

@Pinto, post #1

Jedna z najlepszych, umordowałem się aby ją skończyć.
[#3] Re: Wings

@waldiamiga, post #2

E no, nie trzeba się aż tak strasznie mordować. Faktem jest, że najlepiej jest grać jednym lotnikiem przez całą grę, bo cały czas nabieramy skilla, a jak przyjdzie nam żółtodziobem polecieć misję przeciw Fokkerom Dr I pod koniec 1917 to może być słabo. Pewnym rozwiązaniem jest sejw po udanej misji (bądź dwóch-trzech) i reset po śmierci, bo dobrnięcie pierwszym lotnikiem do końca wojny bez tego typu taktyki uważam za niemożliwe. Zawsze się trafi jakaś kolizja w powietrzu, albo zblokowany ster po ostrzale artylerii przeciwlotniczej i wtedy zalicza się glebę. Na palcach jednej ręki mogę policzyć jak udało mi się wyprostować maszynę po takiej akcji i bezpiecznie wylądować.

Żeby było zabawniej - w późniejszych (trudniejszych) misjach przeciwnicy magicznie powracają do zdrowia po zestrzeleniu (spada sobie taki wlokąc za sobą tuman dymu, a po chwili - wszystko naprawione i śmiga dalej), więc dobrze jest - o ile okoliczności na to pozwalają - przypilnować delikwenta i pruć w niego przypominające serie z naszych Vickersów, odprowadzając bezpiecznie aż do poziomu gruntu.
[#4] Re: Wings

@recedent, post #3

Faktem jest, że najlepiej jest grać jednym lotnikiem przez całą grę, bo cały czas nabieramy skilla, a jak przyjdzie nam żółtodziobem polecieć misję przeciw Fokkerom Dr I pod koniec 1917 to może być słabo. Pewnym rozwiązaniem jest sejw po udanej misji (bądź dwóch-trzech) i reset po śmierci, bo dobrnięcie pierwszym lotnikiem do końca wojny bez tego typu taktyki uważam za niemożliwe.

Właśnie tak robiłem :) Dlatego była to mordęga.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem