Komentowana treść: AmiWigilia 2014
[#1] Re: AmiWigilia 2014
Hmmmmm
[#2] Re: AmiWigilia 2014

@Drako^BB, post #1

No można by? szeroki uśmiech
[#3] Re: AmiWigilia 2014

@radzik, post #2

No taki jest plan ale się zobaczy :)
[#4] Re: AmiWigilia 2014
Ja ze względów różnych niestety się nie pojawię, w sumie też termin pokrywa się z innym wigilijnym spotkaniem na którym chcę być. Duże brawa dla Radzika że przywraca imprezę do życia.
[#5] Re: AmiWigilia 2014

@pamp3rs, post #4

Z tego co wiem to bardziej Glon zadziałał :P
[#6] Re: AmiWigilia 2014

@Drako^BB, post #5

BomberMAX był zapalnikiem, ale to GLon obskoczył wszystko. Ja nie jestem na miejscu, więc ciężko by mi było.
Jednak działamy, choć jak widzę chętnych brak...
[#7] Re: AmiWigilia 2014

@radzik, post #6

Wpadnę
[#8] Re: AmiWigilia 2014

@Ender, post #7

No raczej. szeroki uśmiech
[#9] Re: AmiWigilia 2014

@radzik, post #6

Jednak działamy, choć jak widzę chętnych brak...

Przy takim terminie chyba się tłumów nie spodziewasz? Ja nawet nie rozważałem wyjazdu...
[#10] Re: AmiWigilia 2014

@Krashan, post #9

Terminarze był taki, no i oczywiście jest to problem dla sporej liczby osób. Ale to wynika z tego, że wtedy puby nie maja zaplanowanych imprez itd. i mogą udostępnić lokal.
Inna kwestia, że informacja o imprezie pojawiła się na ostatnią chwilę. Last minute;)
[#11] Re: AmiWigilia 2014

@Ender, post #7

To dobra wiadomośćOK
Oczywiście wpadnę chyba z kilkoma osobami.

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2014 17:56:52 przez _Skiba
[#12] Re: AmiWigilia 2014

@radzik, post #6

Zanim ja zaoferowałem fizyczną pomoc, to Radzik i Glon zadziałali i Glon obskoczył wszystko w mig.... To jest dopiero reakcja ok, racja OK
[#13] Re: AmiWigilia 2014

@BomberMAX, post #12

Jak Wam będzie mało to zapraszam na Amigowisko do Brzeska niecały miesiąc później. Wiem, że to dość daleko, ale oj tam - autostrady są. pomysł
[#14] Re: AmiWigilia 2014

@Drako^BB, post #1

He he, od razu mi się nazwa klubu z jednym skojarzyła https://www.youtube.com/watch?v=x1o_Tr8jq3I
[#15] Re: AmiWigilia 2014

@_Skiba, post #11

No to fajnie. :)
[#16] Re: AmiWigilia 2014

@BomberMAX, post #12

Strona AmiWigili została zaktualizowana. Bezpośredni link do programu imprezy jest tu: http://amiwigilia.ppa.pl/amiwigilia_2014.html
[#17] Re: AmiWigilia 2014
Czy impreza się w ogóle odbyła? Jakoś cicho w temacie...
[#18] Re: AmiWigilia 2014

@madman15, post #17

Tak. Odbyła się, choć było bardzo skromnie. W wolnej chwili wrzucę foty na strone.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem