• Opis

Dzięki uprzejmości kolegi Leon mam teraz w czym wybierać:-)
Jeszcze raz dzięki i Pozdrawiam

zamieścił: heniek29cr

data: 2014.12.05 14:00

kategoria: Wasze blaty / heniek29cr

rozdzielczość: 640x512

odsłon: 58

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 4.6 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: MagicWB i Tapeta na A600
Bardzo się cieszę że, podobają się tapety. Jakbyś potrzebował tapet z gier filmów itd. to daj znać to mogę coś jeszcze przygotować. Tylko napisz jaka rozdzielczość i ile kolorów.Te 4 kolorowe tapety można łatwo przerobić na tapety w odcieniach szarości pod paletę MagicWB. Trzeba tylko pierwszy kolor palety (szary) zmienić z 9,9,9 na 10,10,10 zaś zamiast niebieskiego 3,6,10 ustawić 7,7,7. Jak na załączonym parę dni wcześniej obrazku z Matrixa.

Mogę też przygotować ikony tylko muszę wiedzieć parę szczegółów tzn.
1. 4 kolory czy 8 kolorów z MagicWB?
2. Tło do ikon szare, białe a może czarne?
3. Wielkość ikonki (jednolita do wszystkich czy różna)
4. Drugi obrazek dla ikony: brak czy może inna klatka z dema/gry?

Tutaj link do obrazka przedstawiający poprawione ikony. Zaś tutaj możesz pobrać te ikonki. Niebieskie ikonki są w 4 kolorach zaś brązowe czy szare w 8. Jeśli jakość jest za słaba to mogę jeszcze nad tym popracować. Pozdrawiam serdecznie.
[#2] Re: MagicWB i Tapeta na A600

@Leon, post #1

Dzięki za propozycje ale ta ami ma tylko 4mb Fastu i już jestem bardzo zadowolony z wyglądu pulpitu do tego zrobiłem update drawers i wszystko chodzi bardzo przystępnie i wolę już nie kombinować.
Rozdzielczość mam ustawioną 640x512 więc wybieram z tych tapet, które podesłałeś w linku i jest git.OK
Pozdrawiam
[#3] Re: MagicWB i Tapeta na A600

@Leon, post #1

Dodatkowo pobawiłem się tą paletą kolorów i choć nie ustawiłem dokładnie jak pisałeś (ale bardzo podobnie) to faktycznie uzyskałem jeszcze lepszy wygląd pulpitu niż jest na zdjęciuOK
Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem