• Opis

Jeden z pięciu tracków do XTR zaprojektowanych wspólnie z kolegą ze studiów - tematyka podwodna.

zamieścił: recedent

data: 2014.12.06 19:53

kategoria: Programy i gry / Xtreme Racing

rozdzielczość: 640x512

odsłon: 65

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Waterworld
Oczywiście jeśtli tylko będzie zapotrzebowanie mogę udostępnić wszystkie pięć tracków (chociaż już to chyba kiedyś robiłem), łącznie z najlepszymi wynikami. Podejmiecie podwodne wyzwanie?
[#2] Re: Waterworld

@recedent, post #1

Wyglada to super. OK Jak skoncze bawic sie Gloomem to przyjrze sie blizej XTR. Nie zagladalem tam jeszcze i nie wiem jak podmienia sie grafiki. Chetnie pogralbym w Twoje nowe trasy.
[#3] Re: Waterworld

@Leon, post #2

Do gry jest dołączony edytor, w sumie nie taki trudny do rozkminienia (skoro daliśmy radę...). Zaraz wrzucę na forum te tracki (w dziale: "twórczość własna").
[#4] Re: Waterworld

@recedent, post #3

Dzieki wielkie, chetnie pobiore i potestuje, az mnie kusi zeby teraz sie tym pobawic ale nie chce miec rozgrzebanych kilku projektow na raz. Dzisiaj meczylem sie pol dnia aby wycinac postacie z Deathmaska a jeszcze musze przerobic plansze. Takiej jakosci jak na Twojej fotce nie da rady osiagnac w Gloomie a szkoda. Ps. Na poczatku jak widzialem miniaturke to pomyslalem ze jest to tapeta na WB.
[#5] Re: Waterworld
Ciekawy pomysł na tematykę trasy, fajne kolory.
[#6] Re: Waterworld

@Leon, post #4

Mówisz-masz. Komplet plansz w tym wątku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem