Moja deatchmatchowa plansza do Xtreme Racing

  • Opis

Trochę lepiej dopracowana niż "Waterworld", ale niedokończona. Jak ktoś ma ochotę ją skończyć, albo i zaprojektować od nowa - służę wszystkimi obiektami, grafikami itp.

zamieścił: recedent

data: 2014.12.06 19:50

kategoria: Programy i gry / Xtreme Racing

rozdzielczość: 641x512

odsłon: 59

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Moja deatchmatchowa plansza do Xtreme Racing
A samochody da się podmieniać? Zawsze intrygowało mnie czy dało by się dodawać nowo narysowane auta do tej gry. Jak grałem kiedyś w tę grę to klatek było chyba nie wiele.

Fajny pomysł z tymi łańcuchami.
[#2] Re: Moja deatchmatchowa plansza do Xtreme Racing

@Koyot1222, post #1

Niestety, w edytorze nie da się robić aut, prawdopodobnie trzeba by było zhackować całą grę żeby się do tego dobrać.

Co ciekawe - screenshot nie pokazuje wszystkiego. Na wieżyczkach tej "stacji transformatorowej" (na wprost od czerwonego auta, a w prawym rogu widzenia auta zielonego) przechodzi od lewej do prawej wyładowanie elektryczne (biały zygzak), zrobiony w sprytny sposób za pomocą color cycles (XTR umożliwia takie sztuczki na tle). Dziś, 12 lat później, za nic już nie pamiętam jak dokładnie się to robiło.
[#3] Re: Moja deatchmatchowa plansza do Xtreme Racing
Wyśmienita gra na dwie osoby!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem