• Opis

Moja Amiga po uzupełnieniu o klawiaturę, mysz i stację dyskietek HD, co było możliwe dzięki wielkiej pomocy i uprzejmości kolegi Glichtańskiego. Dziękuję. ;D

zamieścił: Rafał A-3000

data: 2014.12.09 21:05

kategoria: Sprzęt / Rafał A-3000

rozdzielczość: 3072x2304

odsłon: 223

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 14)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Skompletowana A3000D
Skombinuj jeszcze obudowę zewnętrzną SCSI :)
[#2] Re: Skompletowana A3000D
Oryginalna mycha A3000 mega rzadkość OK
[#3] Re: Skompletowana A3000D

@Czarek, post #1

Heh, ja mam, niepotrzebną ale tu by nie pasowała, bo to taka na 4 czy 5 urządzeń (mini-wieża).
[#4] Re: Skompletowana A3000D

@_arti, post #3

Ja jakiś czas temu znalazłem na allegro za grosze obudowę na 1 urządzenie 5.25" z wbudowanym zasilaczem za grosze. Fajna sprawa do takiej A3000. Ja swojej używam do Macintosha Classic, też fajnie pasuje :)

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2014 13:33:48 przez Czarek
[#5] Re: Skompletowana A3000D

@Czarek, post #1

Może jak się kiedyś trafi to będzie. Tymczasowo mam więcej miejsca to monitor leży obok. Normalnie to stoi na Amidze, a wtedy CD-RW idealnie się wpasowuje w szczelinę między Amigą a monitorem. :) Nie ma wtedy miejsca na jakieś dodatkowe obudowy..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem