Komentowana treść: MultiRacer
[#1] Re: MultiRacer
Ślicznie biega na PowerBooku G4 1.67. Wersję dla AROSa sprawdzę przy okazji.
[#2] Re: MultiRacer

@waldiamiga, post #1

Na Miniaczu też chodzi bez zająknięć, nawet w maksymalnej rozdzielczości i z Antialiasingiem x4. Jedyny kłopot to to, że jak do klawiatury siada więcej niż dwóch graczy to blokują mi się klawisze. Też tak macie, czy to tylko mój A4Tech nawala?

P.S. A ma ktoś lepsze wyniki niż to?

[#3] Re: MultiRacer

@recedent, post #2

Jedyny kłopot to to, że jak do klawiatury siada więcej niż dwóch graczy to blokują mi się klawisze. Też tak macie, czy to tylko mój A4Tech nawala?

Nie wiem, grałem sam. Nie mam z kim zagrać chyba że z żoną.


P.S. A ma ktoś lepsze wyniki niż to?


Potrenuję po wigilii. :)
[#4] Re: MultiRacer
Właśnie dla takich gier warto wydać parę tysięcy na nową amigę.
Fajna gra ale graficznie lata 95.
.
[#5] Re: MultiRacer

@recedent, post #2

Tak może być, gdy jeden z graczy korzysta ze "strzałek".
[#6] Re: MultiRacer

@recedent, post #2

A pady to obsługuje?
[#7] Re: MultiRacer

@Dorian3d, post #4

Ja ani nie wydawałem kilku tysięcy, ani nie kupowałem żadnej "nowej amigi", a w grę spokojnie gram na moim Mini z MorphOSem. Sam więc widzisz, że jeśli chodzi o Twoją próbę zatrollowania to double fail. Pech...
[#8] Re: MultiRacer

@recedent, post #7

Ja ani nie wydawałem kilku tysięcy, ani nie kupowałem żadnej "nowej amigi", a w grę spokojnie gram na moim Mini z MorphOSem.

Tak wiem ale chodzi mi o to że nic na nowy sprzęt amigowy nie wychodzi.
nawet jak bym kupił nową amigę to nie mam sensu jak to samo zrobię na innym sprzęcie
i taniej.
Kupować dla znaczku Amiga.
[#9] Re: MultiRacer

@Dorian3d, post #8

Zwróć uwagę, że dokładnie to samo (tylko o wiele bardziej) można powiedzieć o każdej Twojej Amidze (tej starej, którą kupiłeś dla znaczka Amiga). Wybacz, jeśli dopiero po moim poście zorientowałeś się, że "nie masz sensu".
[#10] Re: MultiRacer

@recedent, post #9

Stare amigi trzyma dla starego oprogramowania
Nową amigę kupił bym dla nowego oprogramowania i nowych gier/ programów
A nie wtyczek które umożliwią mi odpalenie pc-gier na amidze.

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2014 15:33:48 przez Dorian3d
[#11] Re: MultiRacer
Prosta jak drut, ale przyjemna gra.
[#12] Re: MultiRacer

@Dorian3d, post #10

Pewnie znowu Cię zaskoczę, ale na MorphOSie mam całe to Twoje "stare oprogramowanie" plus sporo nowego, którego na A530 nijak nie odpalisz. MultiRacer to w tym wypadku wartośc dodana, a nie killer-app. Wiem, że nie kosztuje 15 Euro jak "Tales of Gorluth",ale za to jest grywalny. A Tobie... cóż, Tobie pozostaje obejść się smakiem, albo odpalić PC. Jak zwykle.
[#13] Re: MultiRacer

@recedent, post #12

Pewnie znowu Cię zaskoczę, ale na MorphOSie mam całe to Twoje "stare oprogramowanie" plus sporo nowego, którego na A530 nijak nie odpalisz.

To teraz ja zaskoczę posiadam Mac mini + MorphOS
jak to takie fajne to po co ci amiga 500 oraz A1200 ?
ale ta rozmowa nie ma sensu pozdrawiam .





Ostatnia aktualizacja: 25.12.2014 00:12:24 przez Dorian3d
[#14] Re: MultiRacer
Pod względem prędkości faktycznie działa idealnie. Na moim PowerBooku G4 1.67 GHz pokazuje 70-85 FPS na oknie 800x600 w maksymalnych detalach. Tylko rozgrywka jest trochę nudna. Jest to całkiem sensowna podstawa i teraz na niej powinno się stworzyć grę właściwą, stworzyć różne tryby gry, jakieś elementy motywujące do dalszej gry...

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2014 00:42:20 przez MDW
[#15] Re: MultiRacer

@MDW, post #14

... np grafikę.
[#16] Re: MultiRacer

@smackme, post #15

W grę można grać jeżeli jest grywalna ale ma kiepską grafikę. No a jak ma dobrą grafikę, a zerową grywalność to już nie bardzo. Wobec tego gdybym musiał wybierać to jednak wolałbym grywalność. :) Chociaż oczywiście jedno nie przeszkadza drugiemu. Nie ma powodu żeby gra z dobrą grafiką była niegrywalna tak samo jak nie ma powodu żeby grywalna gra musiała musiała mieć kiepską grafikę.
[#17] Re: MultiRacer

@recedent, post #2

Potrenowałem ale wyniki nie są zwchwycąjce.

[#18] Re: MultiRacer

@waldiamiga, post #17

Nieźle, ale ja w międzyczasie też poprawiłem wyniki ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem