Komentowana treść: Amigowi milionerzy
[#1] Re: Amigowi milionerzy
Muszę przyznać, że wciągające. W sam raz na jakieś amigowe party (musi jednak powstać polska wersja).
[#2] Re: Amigowi milionerzy

@mailman, post #1

Dokładnie, bardzo zasysa. Polecam.
[#3] Re: Amigowi milionerzy

@waldiamiga, post #2

Równie dobrze można pograć w "państwa, miasta..."
Amiga staje się antykiem do używania starego softu. Wiem, zaraz napiszecie bym stworzył lepszą grę...
[#4] Re: Amigowi milionerzy

@Voyox, post #3

Amiga świetnie sprawdza się w tych samych zastosowaniach, w których sprawdzała się 20-25 lat temu... Przepraszam - chyba nie oczekujesz, że nierozwijany komputer będzie samoistnie, pod względem oprogramowania i wydajności, "doganiał" z roku na rok coraz dalej uciekające pecety?
[#5] Re: Amigowi milionerzy

@Geekboy68k, post #4

Nie nie oczekuję aby Amiga stała się pecetem. Piecyk mam cały czas i co nie co na nim robię.
Ale większość gier na Amigę zamykała się na klasycznej konfiguracji. A wiem że można wyciągnąć dużo więcej z konfigów które posiadają ludzie w domach. Chyba 030/40 z 16 mb fastu potrafi obsłużyć lepsze gry niż 020/14 z 2 mb chipu ?
Chętnie bym zagrał w jakąś podrasowaną wersję Black Crypt z dodatkowymi misjami OK
Ale niestety Ci co cokolwiek potrafią zdobywają się na "milionerów" lub inne pytanki....
[#6] Re: Amigowi milionerzy

@Voyox, post #5

A Ci co nie potrafia, wysmiewaja pytanki...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem