Komentowana treść: Nowe informacje z AIBB
[#1] Re: Nowe informacje z AIBB
Będzie możliwa prenumerata półroczna Amigazynu? zapłaciłbym raz i spokój.
[#2] Re: Nowe informacje z AIBB

@Dorian3d, post #1

Będzie Na nowej stronie będzie można ustawić różne opcje przy zamawianiu.

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2015 22:20:52 przez tOMashBe
[#3] Re: Nowe informacje z AIBB
Mimo zwiększonego nakładu i tym razem ilość zamówień była większa niż przewidywaliśmy


Wow! Jeśli takie tempo rozwoju się utrzyma to niedługo "Amigazyn" połknie "Amiga Future" ok, racja
[#4] Re: Nowe informacje z AIBB

@recedent, post #3

Przypuszczam, że niedługo zwolni Ale jednak nie spodziewałem się, że przebijemy poprzedni wynik.
[#5] Re: Nowe informacje z AIBB

@tOMashBe, post #4

Dotarła do mnie przesyłka z książką. Książka wizualnie trzyma wysoki poziom swoich poprzedników OK.
Rozpoczynam lekturę. Dziękuję .
Przy okazji pytanie: Do drugiego numeru Amigazynu dostałem COVERdysk bez naklejki. Nie wiem czy było to zamierzone? Czy jest możliwość otrzymania pdf'a naklejki, to sobie ją sam wydrukuję? Chciałbym mieć komplet.
[#6] Re: Nowe informacje z AIBB

@hsimpson, post #5

Faktycznie niektóre dyskietki mogą nie mieć nalepek, trochę to wyszło przez pośpiech.
Podrzucę PDFa mailem, a ogólnie takie rzeczy będą też do ściągnięcia na nowej stronie w oddzielnym dziale.
[#7] Re: Nowe informacje z AIBB

@tOMashBe, post #6

Super OK. Wielkie dzięki. Pozdrawiam
[#8] Re: Nowe informacje z AIBB

@tOMashBe, post #6

Dostałem dyskietkę bez naklejki w dodatku z bad sectorami (widać wyraźnie uszkodzenia :( ) Ponieważ akurat dysponuję większą ilością dyskietek to dla mnie nie problem zbyt duży... Dużo większym problemem jest fakt, że już drugi raz paczka przychodzi na adres domowy zamiast miejsca pracy ( o co wyraźnie prosiłem w zamówieniu!). Rozumiem dużą ilość zamówień itp (dodatkowo wysyłkę miałem gratis) ale czy jest jakaś opcja by paczka NA PEWNO została wysłana na adres inny niż zamieszkania ? Nie jest to czepialstwo - po prostu agencja pocztowa w mojej mieścinie jest czynna w takich godzinach, że by odebrać przesyłkę muszę się zwalniać wcześniej z roboty - co bywa problematyczne...
[#9] Re: Nowe informacje z AIBB

@sunater, post #8

Od trzeciego numeru z Amigazynem będzie już płyta CD, więc problem dyskietek zniknie. Ew. mogę przesłać drugą z nadzieją, że dotrze w dobrym stanie.

Natomiast co do adresu to sprawdziłem w zamówieniach i dane do wysyłki podane we wrześniu były na firmę, natomiast w zamówieniu z listopada wpisany jest inny adres (z tego rozumiem, że zamieszkania). Dlatego paczki poszły na ten drugi adres, zgodnie z formularzem. Prawdę mówiąc nie widzę informacji o zmianie adresu na firmowy, ale jeśli coś przeoczyłem to z góry przepraszam za pomyłkę.

Niezależnie od tego, aby wyeliminować podobne problemy na nowej stronie będzie możliwość m.in. rejestracji i śledzenia stanu zamówień, więc cała obsługa będzie bardziej sprawna.

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 10:01:11 przez tOMashBe
[#10] Re: Nowe informacje z AIBB

@tOMashBe, post #6

Moja dyskietka akurat jest bez naklejki, jak co prosze o PDF-a, książka dziś dotarła, dobrze zabezpieczona. Dziękujęszeroki uśmiech
[#11] Re: Nowe informacje z AIBB

@bacus10, post #10

Dobrze, że tym razem nic się nie stało w transporcie

Dla wszystkich zainteresowanych - link do nalepki tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 17:22:35 przez tOMashBe
[#12] Re: Nowe informacje z AIBB
Mój egzemplarz książki właśnie dotarł.

Dziękuję i pozdrawiam. OK
[#13] Re: Nowe informacje z AIBB

@tOMashBe, post #11

Paczuszka doszła dziś :) zapakowana tak, że papieru starczy na drugą książkę W sumie bardzo dobrze bo wszystko dotarło w super stanie. Naklejke sobie wydrukuje w pracy. Czekam na nr 3, a tymczasem wracam do lektury nr 2... Pozdrawiam handshake
[#14] Re: Nowe informacje z AIBB

@amYgaMen, post #13

Tym razem chciałem lepiej zabezpieczyć paczki
[#15] Re: Nowe informacje z AIBB
Książka dotarła - wielkie dzięki :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem