Komentowana treść: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1
[#1] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1
Zapowiada się na stałą i dłuższą współpracę.
Tak sobie pomyślałem - czy może przy montażu nie dało by się zanotować kiedy jakie pytanie (mniej więcej)? To są dosyć długie te podcasty niekiedy, a jak się chce drugi raz coś usłyszeć (po czasie wrócić do wybranego fragmentu, pamiętając kontekst) to nie idzie to znaleźć.
Możliwe że to i niepotrzebne nikomu, tak sobie głośno myślę.
[#2] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1
Jest jakas mozliwosc wsparcia finansowego projektu? Nie widze na amicast.ppa.pl opcji donate.
[#3] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@adam_mierzwa, post #1

Jestem za ! Rzadko kiedy mam czas bite 3h słuchać....
[#4] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1
Amiga CD32 - dokładnie jak w wywiadzie, nie wykorzystano dużej pojemności płyty CD w konkretny sposób, tak jak przy CDTV.
[#5] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@odyseja_lkc, post #4

Gdy lata temu padło hasło że w nowej Amidze będzie procesor Intela - to była fala krytyki a następnie sprostowanie że doszło do "przejęzyczenia".
Dzisiaj na pececie jest WinUAE z PPC i wszyscy sie cieszą, x86 jakoś tak mniej przeszkadza :)
[#6] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@adam_mierzwa, post #1

Teoretycznie da się. Tylko muszę znaleść program, który ma takie opcje. Kiedyś był to GarageBand z OS X, ale już niestety nie ma tej funkcjonalności.

#2 Znaczy nie przewidziałem takiego przycisku, poza tym suma sumarum, jak na razie poniosłem koszty mikrofonu i mojego czasu. ;) Cała reszta jest dzięki min. PPA, czy darmowemu bloggerowi. Na co ewentualnie zebrane pieniądze chciałbyś przeznaczyć?
[#7] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@radzik, post #6

Kiedy planujesz podcast o Arosie?
[#8] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@simka113, post #7

Też zauważyłem brak wzmianki, ale się nie wychylałem :)
[#9] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@radzik, post #6

Raczej myslalem o drobnej dotacji dla autora a nie przeznaczaniu kasy na cos konkretnego.
[#10] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@simka113, post #7

Odcinek o AROS, będę nagrywał w ten weekend. Więc po nagraniu i paru dniach będzie dostępny do odsłuchania. Będzie to spojrzenie bardziej od strony użytkownika.

#9
Co do dotacji... to może na razie na spokojnie. Możliwe, że w przyszłości pomyślę nad czymś taki, ale musiałoby być to przeznaczone na rozwój projektu. Chyba, że ktoś ma jakieś pomysły?
[#11] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1
Przesłuchałem cały odcinek i tym razem nie mam uwag. Raz coś mnie tam zabolało ale już zapomniałem co więc chyba nie tak bardzo. :) Generalnie zgadzam się z prowadzącymi. Czekam na kolejne odcinki. Macie najwyższy priorytet na mojej liście podcastów.
[#12] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@MDW, post #11

A jakie inne podcasty polecasz ?
[#13] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1
Czekamy na podcast z MDW szeroki uśmiech
[#14] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@Pawelek, post #12

Myślę, że nic co kogokolwiek tutaj zainteresuje. :) Najwięcej applowych klimatów, a jak wiadomo teraz jest przecież tendencja "Apple twój wróg!". Wystarczy wejść na podcasty w iTunes, wyszperać polskie i posłuchać po 2-3 odcinki z każdego. Ja raczej nie dokładam nic do listy, bo to co tam mam ładnie zapycha mi czas w którym mam wolne uszy i zajęte inne części ciała. Zostaje nawet trochę (chociaż już niewiele) czasu na audiobooki. Na pewno nigdy nie siadam do podcastu jak nasze prababcie do radia, patrząc na głośnik jak w telewizor. To zawsze jest wspaniały towarzysz jakiejś nieskomplikowanej czynności. :)
[#15] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@rolpho / D6, post #13

Ja czekam na odcinek z grupą D6! Przy Twojej wiedzy i doświadczeniu byłyby to na pewno świetnie spędzone 2 godzinki. I żadnych wykrętów czy fałszywej skromności!
[#16] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@MDW, post #15

Chyba wypadałoby stworzyć listę życzeń, kogo tu przepytać. ;)
[#17] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1
Ja ma taką ogólną uwagę odnośnie podcastu AmiWigilia. Z perspektywy kilku odcinków mogę powiedzieć, że była to bardzo udana inicjatywa i moim zdaniem całkiem fajnie się podcast przyjął. Forma dopiero się kształtuje, są jakieś niedoskonałości, można się czegoś czepić. Ale kurcze, mi właśnie tego brakowało. Znów usłyszeć na żywo ludzi, którzy wiedzą co to jest startup-sequence, którym nie trzeba tłumaczyć po co w XXI wieku ktokolwiek zajmuje się Amigą (cokolwiek za nią uznamy). Gdy tylko pojawia się kolejny odcinek to przerywam audiobook czy inny podcast i słucham AmiWigilii. I nawet gdy czasem jest trochę za dużo klasycznej Amigi to wybaczam i słucham z rozkoszą, bo mam wielki głód "amigoweto głosu w moim domu". :)
[#18] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1
A tego artykułu nie dało by radę zamieścić w AMIGAZYN ?
[#19] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@Dorian3d, post #18

Mówimy o tworzeniu artykułów z treści podcastu?
[#20] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@A2, post #19

nie o tym
link
[#21] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@Dorian3d, post #20

Teoretycznie nie byłoby problemu, ale drukowanie tekstów ogólnodostępnych w sieci moim zdaniem nie ma sensu. Jeżeli ktoś chce napisać własny tekst to zapraszam do współpracy szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2015 17:13:54 przez A2
[#22] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@A2, post #21

Rozumiem ale inaczej czyta się to na kompie, a inaczej z gazety.
[#23] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #1

@Dorian3d, post #22

Teoretycznie coś w tym jest, bo teksty w internecie znikają w gąszczu nowszych informacji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem