Komentowana treść: Amicast - odcinek #1
[#1] Re: Amicast - odcinek #1
Ale by było śmiesznie jak tym "Heavy Featurem" okaże się interfejs dotykowy jak w Win 8 do obsługi UAE na tabletach nazwane głupim przez prowadzącego ;)
Wywiad spoko, choć błędów gramatycznych było chyba średnio ze 3/minutę, wysłuchać się dało :) Powodzenia w kolejnych wywiadach.
[#2] Re: Amicast - odcinek #1
Przesłuchałem na razie 1/3. Da się zrozumieć OK
[#3] Re: Amicast - odcinek #1
Przydałoby się tłumaczenie na polski, forma nieważna byle jakieś było, jeśil nie wszystkich odcinków to chociaż tych z ciekawszymi ważniejszymi osobami.
[#4] Re: Amicast - odcinek #1

@_arti, post #2

Ja tez gdzieś tyle. To nawet jak ktoś słabo zna angielski to dobre jest, takie przyswajanie języka przez słuchanie takich podcastów (choć pewnie tego Słowaka prędzej bym zrozumiał w jego języku). Plus dla radzika że się porwał na to, dosyć śmiałe,
Ciekawe kto następny na ruszt. Można sugerować kto kolejny?
[#5] Re: Amicast - odcinek #1

@Pawelek, post #3

Taki jest plan. Ale już wiem, że sam nie dam rady, tłumaczenie to jeszcze więcej roboty niż zrobienie jednego odcinka. A już tego trochę mam. Tak więc jest ktoś chętny pomóc?

Sugestie odnośnie gości miłe widziane. Ale najpierw projekt musi się rozkręcić, aby ktoś ze mną chciał rozmawiać. ;)
[#6] Re: Amicast - odcinek #1

@adam_mierzwa, post #4

J
a tez gdzieś tyle. To nawet jak ktoś słabo zna angielski to dobre jest


Zgadzam się, nawet ja spokojnie rozumiem o czym Panowie gawędzą ok, racja
[#7] Re: Amicast - odcinek #1

@adam_mierzwa, post #4

choć pewnie tego Słowaka prędzej bym zrozumiał w jego języku


To nie jest takie pewne, ja np rozmawiałem z Borisem Krizmą po angielsku, bo po słowacku ciężko było złapać kontekst, a sam translator czasem odstawiał cuda.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem