Komentowana treść: WHDLoad 18.1 beta
[#1] Re: WHDLoad 18.1 beta
Ciekawe, jak to się mam do tego, że WHDLoad potrafi się wywalić, gdy działa stos TCP/IP...
[#2] Re: WHDLoad 18.1 beta

@_arti, post #1

Nie "potrafi" tylko po prostu wywala się :)
[#3] Re: WHDLoad 18.1 beta

@madman15, post #2

Na A1200 z kartą WiFi i Genesis się wywalało, na A1200/3k/4k z Roadshow i XSurfem albo Plipboxem nie ma problemu - stos może być uruchomiony i gry WHDLoad działają.
[#4] Re: WHDLoad 18.1 beta

@Jenot, post #3

Hmm, może to Roadshow jest na tyle OK żeby się nie wywalało? Z tego co czytałem problem jest z przerwaniami, do niedawna stos USB też wywalał WHDLoad ale już tego nie robi.
[#5] Re: WHDLoad 18.1 beta

@madman15, post #4

To chyba nie zależy od stosu (ale pewności nie mam) - .device niektórych kart sieciowych załadowane blokują WHDLoad.
[#6] Re: WHDLoad 18.1 beta
Fajnie by było jakby jeszcze sam potrafił pobierać nowe slave'y w przypadku wykrycia nowszej wersji nawet poprzez zewnętrzy wget.
[#7] Re: WHDLoad 18.1 beta
Czy jest już funkcja Snoop ("zamrażanie programu i późniejsze jego startowanie") ?
[#8] Re: WHDLoad 18.1 beta

@Pawelek, post #7

Snoop jest od dawna, ale to nie to o czym piszesz.
[#9] Re: WHDLoad 18.1 beta

@mailman, post #8

W takim razie czy jest funkcja która zamrozi grę zapisze na dysk i pozwoli na pózniejsze wystartowanie od tego samego miejsca ?
[#10] Re: WHDLoad 18.1 beta

@Pawelek, post #9

Nie ma.
[#11] Re: WHDLoad 18.1 beta
Wersja 18.1 jest już wersją publiczną.
[#12] Re: WHDLoad 18.1 beta

@mailman, post #11

Szkoda że nie ma opcji pt. ściąganie nowego slave (chociażby przez jakiś wget). Teraz WHDLoad tylko pokazuje linka do nowego slave, nawet nie można w niego kliknąć żeby się otworzyła przeglądarka - a też przez jakiś OpenURL pewnie da się to rozwiązać.
[#13] Re: WHDLoad 18.1 beta

@madman15, post #12

Fajnie by było gdyby był taki program lub skrypt (nawet nie musi być GUI), który by się nazywał powiedzmy WHDLoad Update, po kliknięciu wyświetlałaby się lista nowych wersji instalerów (.slave) i użytkownik decydowałby czy chce zrobić aktualizacje wszystkiego czy tylko wybranej pozycji. To byłoby wygodne rozwiązanie, chyba że już takie istnieje?
[#14] Re: WHDLoad 18.1 beta

@grxmrx, post #13

Zaraz piszę do autora. Też mi to na myśl przyszło i napisałem o tym w poście #6.
[#15] Re: WHDLoad 18.1 beta

@pong777, post #14

Autor na FB mi odpisał, że takie coś pewnie byłoby możliwe ale tego nie zrobi z jednego powodu - nie zawsze wystarczy zaktualizować slave żeby działało, czasami taka operacja spowoduje że gra będzie niegrywalna.
[#16] Re: WHDLoad 18.1 beta

@Jenot, post #3

A ja mam ten problem i z Roadshowem i kartą WiFi.. Macie jakieś skrypty na włączanie/wyłączanie interfejsu przy starcie/stope WHDLoad? Ja niby coś zrobiłem bazując na podstawowych komendach Roadshow, ale raczej słabe efekty.
[#17] Re: WHDLoad 18.1 beta

@Jenot, post #3

Mi też się nie wywalało, z sieciówką pcmcia 3com. Wygląda na jakiś bug ujawniający się przy wifi.
[#18] Re: WHDLoad 18.1 beta

@Sokok, post #16

Korzystałeś że zmiennej globalnej ExecuteStartup, a po wyjściu z WHDLoad z ExecuteCleanup?
[#19] Re: WHDLoad 18.1 beta

@Norbert, post #18

Tak i jakoś mi to nie trybi. Jak będę przy Ami to podzielę się tym co tam namodzilem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem