Komentowana treść: Maraton aktualizacji - tym razem Ryś USB
[#1] Re: Maraton aktualizacji - tym razem Ryś USB
Wgrało sie szybko
Trzy tryby emulacji myszy. Jak je zmienić??
[#2] Re: Maraton aktualizacji - tym razem Ryś USB

@ponior, post #1

Wciskasz rolkę i poruszasz myszką do chwili kiedy zacznie pulsować dioda "Status"
[#3] Re: Maraton aktualizacji - tym razem Ryś USB

@spidi, post #2

Ok. Działa.
Powiem szczerze , że rysia używam do podłączenia padów, bo myszka mimo trzech trybów albo chodzi za wolno albo jakoś nienaturalnie. Idealnie dla mnie działa myszka na przejściówce, które są na allegro oferowane tam kursor przesuwa sie tak jak trzeba.
Pozdro i czekam na następne modyfikacje.
Dzięki.
[#4] Re: Maraton aktualizacji - tym razem Ryś USB

@spidi, post #2

Też zapodałem najnowsza aktualizację i działa fajnie.Spidi mam pytanko,czy da radę zmodyfikować wsad tak,żeby aktywował mysz z największą czułością? Teraz chyba pierwszą jest,ta średnia. Masz w planie obsługę trzeciego batona?
[#5] Re: Maraton aktualizacji - tym razem Ryś USB

@Grisza, post #4

Też zapodałem najnowsza aktualizację i działa fajnie.Spidi mam pytanko,czy da radę zmodyfikować wsad tak,żeby aktywował mysz z największą czułością? Teraz chyba pierwszą jest,ta średnia. Masz w planie obsługę trzeciego batona?


Chyba będę musiał wypuszczać trzy różne wsady dla starego Ryśka. W Ryśku MKII wstawiłem eeproma i w nim przechowuję ustawienia, więc odpada ten problem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem