Komentowana treść: Nowa partia Mediatorów
[#1] Re: Nowa partia Mediatorów
Czy w E/BOX 4000 Pro da się używać CVPPC?
[#2] Re: Nowa partia Mediatorów

@PrzemasIII, post #1

Jasnę, że tak.

Jak tylko nieśmiało napiszę, że skoro Elbox ma już budy i panele przednie, to ja z chęcią wziąłbym taką obudowę ale do A1200 OK ...chociaż, skoro swojej A4k używam na codzień, jako komputera do amigowania, niegłupio by było przełożyć ją do wierzy, dać lepsze chłodzenie, więcej storage'u etc. Hmm. Temat do przemyślenia.
[#3] Re: Nowa partia Mediatorów
Formularz kontaktowy nie działa. Zawiera nieopisane pole "bottest" i nie pozwala na wysłanie wiadomości. Napisałem tutaj.


Ostatnia aktualizacja: 05.04.2015 11:42:31 przez _arti
[#4] Re: Nowa partia Mediatorów

@_arti, post #2

Też chętnie przywitałbym wersję dla A 1200.Chyba,że ta pasuje również do niej.
[#5] Re: Nowa partia Mediatorów
czyms ta nowa partia mediatorow rozni sie od poprzedniej ??? sa jakies istotne roznice miedzy mkI a mkII ?
[#6] Re: Nowa partia Mediatorów

@Grisza, post #4

Pasuje, pod warunkiem, że przewiercisz dziury stosownie do płyty A1200 i dorobisz odpowiedni panel z tyłu
[#7] Re: Nowa partia Mediatorów

@_arti, post #2

ile taka obudowa z 800 zł ?
[#8] Re: Nowa partia Mediatorów

@Dorian3d, post #7

Jak dorobia video slot to kupie a tak od 15 lat nic nie zmienili tylko dodaja mk1 mk2 i troche bielsze sa zlacza pci bo nie zdazyly zzolknac hyh
[#9] Re: Nowa partia Mediatorów

@Blendor, post #8

MKI i MKII już były (mam obie ok, racja). Teraz jest kolej na MKIII.
[#10] Re: Nowa partia Mediatorów
Zainteresowałem się obudową.
Czy ktoś ma już jakieś informacje?
[#11] Re: Nowa partia Mediatorów

@pekdar, post #10

Ta, bo Elbox odbiera telefony albo odpisuje na emaile Musimy poczekać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem