Komentowana treść: MooBunny znika z sieci
[#1] Re: MooBunny znika z sieci
Może ktoś powiedzieć, że ostatnie 18 lat przespałem gdzieś pod lodem ale ja naprawdę nigdy o MooBunny nie słyszałem. szeroki uśmiech
[#2] Re: MooBunny znika z sieci
A mi się podoba ten styl ;), przynajmniej człowiek może się dowiedzieć ze było cos takiego, fajnie by było dowiedzieć się więcej na temat tego forum, o czym tam pisano?.
[#3] Re: MooBunny znika z sieci

@MDW, post #1

Ani ja.
Nazwa strony kojarzy się z Bugsem Banny.szeroki uśmiech
[#4] Re: MooBunny znika z sieci

@SzaryWilk, post #2

Na Execu piszą że zajmowali wymyślaniem historii o upadku Amigi.
[#5] Re: MooBunny znika z sieci

@Andrzej Drozd, post #4

Najlepsza historie o upadku napisalo commodore a potem kolejne firmy ktore przejmowaly prawa.
[#6] Re: MooBunny znika z sieci

@Andrzej Drozd, post #3

a mi z Czarodziejką z Księżyca siedzi, pije i chrupki
[#7] Re: MooBunny znika z sieci
nie gadajcie, kazdy z was slyszal i czytal, moze wyparliscie. mnostwo razy newsy pojawialy sie tam jako pierwsze. za chwile ktos wyskoczy ze ann.lu nie pamieta. ech...
[#8] Re: MooBunny znika z sieci

@Valwit, post #7

Dla zaintereaowanych nowy komunikat:
http://moobunny.dreamhosters.com/amiga/
Zdaje sie john ogarnal sie troche.
[#9] Re: MooBunny znika z sieci

@Valwit, post #7

Ja najwyżej mogłem czytać coś co może pochodziło z tego forum. Ale o samym forum nigdy nie słyszałem. Naprawdę pierwszy raz w życiu widzę tę nazwę.
[#10] Re: MooBunny znika z sieci

@SzaryWilk, post #2

Na boardzie (części amigowej rzecz jasna) nabijano się głównie z głupoty niektórych ami-owiec i rozwiązań sprzętowych skupionych wokół OS4, dlatego był solą w oku ludzi z np. takiego Execa czy niektórych troli z AmigaWorld.net, bo burzył ich wizję świata Amigi, która przecież była "jedyna, rewolucyjna, bezkonkurencyjna" i na pewno zawojowałaby świat, gdyby nie [tu wstaw dowolną spiskową teorię dziejów]



Ostatnia aktualizacja: 06.04.2015 15:21:17 przez _arti
[#11] Re: MooBunny znika z sieci

@_arti, post #10

commodore.
[#12] Re: MooBunny znika z sieci

@SzaryWilk, post #11

To akurat nie jest spiskowa teoria dziejów, tylko fakt :)
[#13] Re: MooBunny znika z sieci
Ja również pierwszy raz słyszę o tej stronie.
[#14] Re: MooBunny znika z sieci

@MDW, post #1

Czasem odwiedzałem tą stronkę. Wystrój graficzny był chyba w 4 kolorach.
[#15] Re: MooBunny znika z sieci

@waldiamiga, post #14

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem