Komentowana treść: Nowy moduł do KwaKwa
[#1] Re: Nowy moduł do KwaKwa
I to jest bardzo dobry news, dzieki dla widelca, szczegolnie za "dogadanie" sie z hangoutsami.
[#2] Re: Nowy moduł do KwaKwa
No patrzcie.. A Google miało ukatrupic gtalka na rzecz Hangouts.
[#3] Re: Nowy moduł do KwaKwa
Zabawnie wyglądają możliwości tego programu. Jak tak dalej pójdzie to może za 10 lat dojdzie obługa skype. No ale zawsze to jakiś postęp. Ważne, że jest już jakiś działający komunikator dla Mosa i nie trzeba będzie ikon przestawiać. Szkoda, że nie mamy dzisiaj 1 kwietnia.
[#4] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@Leon, post #3

Hmm, nie wiem czy tylko ja nie rozumiem Twojego komentarza. KwaKwa na MorphOS-a jest i działa od paru lat przynajmniej. Na program trudno narzekać, spełnia swoją rolę - to lekki komunikator do rozmów tekstowych i nigdzie nie jest napisane, że ten niekomercyjny i darmowy program ma zawojować świat czy podbijać serca tłumów.
[#5] Re: Nowy moduł do KwaKwa
Wielkie dzieki, dziala niezle niestaty nie udalo mi sie podlaczyc do konta z wlasna domena probowalem roznych kombinacji (user@domena.com, user@domena.com@gmail.com i etc ) niestety za kazdym razem pokazuje blad.
[#6] Re: Nowy moduł do KwaKwa
No działa fajnie :)
[#7] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@grxmrx, post #4

Może się zjarał albo ktoś mu się włamał ma konto.
[#8] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@michal_zukowski, post #7

Albo po prostu chciałby czegoś więcej od programu do komunikacji, tylko że gg suxx, skype na MOSa nie ma... zresztą jest własnością m$ więc też suxx :)

Jeśli kiedyś usiądę przed Morphosem i przeprowadzę rozmowę video z innym userem MOSa (nie pod skype)... będę szczęśliwy bardziej niż wtedy, gdy pod OWB miałem youtube w 720p, zamiast 360p pod OSX :)
[#9] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@sand, post #5

Ale w jakim celu z własną domeną?
[#10] Re: Nowy moduł do KwaKwa
Go forkman go:).
[#11] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@pamp3rs, post #9

może ma firmowe
[#12] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@michal_zukowski, post #11

No dobra ale pytam w jakim celu. Z KwaKwa można połączyć tylko gmaila póki co, aby obsługiwać GTalka i powiadomienia z gmaila. No albo czegoś nie kumam.
[#13] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@pamp3rs, post #12

no ma konto firmowe na googlu, wtedy domena jest inna
[#14] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@michal_zukowski, post #11

nie firmowe a prywatne, kiedys byla mozliwosc podpiecia wlasnej domeny za darmo pod serwisy google. Przyzwyczailem sie i uzywam tego konta. Postaram sie jeszcze to zdebugowac, denerwujace jest to, ze trzeba wyjsc z kwa kwa jesli polaczenie sie nie powiodlo.
[#15] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@sand, post #14

A widzisz tego to nie wiedziałem.
[#16] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@sand, post #14

Wersja 1.1 GTalk.module poprawiająca błąd uniemożliwiający logowanie na konta w domenie innej niż gmail.com jest dostępna do ściągnięcia tutaj.

@sand
Jeszcze raz dzięki za informację i pomoc w pozbyciu się błędu.
[#17] Re: Nowy moduł do KwaKwa
Czy autor ma w planach dodanie installera do programu by nie trzeba było każdego modułu i biblioteki pobierać osobno i wrzucać ręcznie do katalogów?
[#18] Re: Nowy moduł do KwaKwa

@grxmrx, post #17

Raczej nie. Moim zdaniem nie warto - jeśli ktoś lubi automaty to używa Gruncha. Jeśli nie lubi, to i tak będzie wrzucał wszystko ręcznie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem