Komentowana treść: ADRipper 1.12
[#1] Re: ADRipper 1.12
Bardzo fajna wiadomość. Nigdy nie próbowałem zrzutu na innym niż PC komputerze...OK
Jest szansa że to odpalę na MorphOSie ?
[#2] Re: ADRipper 1.12

@Voyox, post #1

A do jakiego formatu głównie chciałbyś zrzucać cd audio?
CodeAudio też potrafi to samo.
Poza tym razem z MorphOSem masz Flacapellę, potrafi zrzucać do formatu flac, ale chyba też i innych - nie próbowałem jednak.
[#3] Re: ADRipper 1.12

@deez, post #2

Do tego : AAC
Nie uznaję MP3, to dla ludzi z kwadratowym słuchem.
Mój syn ma takie uszy i słucha tego chłamu. A raczej słucha hałasu/szumu, bo jak nazwać dzisiejsze "brzmienie".....
[#4] Re: ADRipper 1.12

@Voyox, post #3

Jest coś pod MorphOSa jednak do AAC:
link 1
link 2
Aż taka kolosalna różnica jest między mp3, a AAC?
p.s.1
W jaki sposób syn słucha tych mp3? Tj. jakie kolumny, jakie źródło itp.?
p.s.2
Ty rozumiem jesteś melomanem. Pochwal się sprzętem audio więc. :D
p.s.3
Właśnie podłożyłem faac pod Flacapellę i zrobiłem jeden track aac, działa! :)

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2015 21:05:38 przez deez
[#5] Re: ADRipper 1.12

@Voyox, post #3

Do tego : AAC. Nie uznaję MP3, to dla ludzi z kwadratowym słuchem.

Zdecydowanie powinieneś poczytać trochę o działaniu i algorytmach AAC, może wtedy nie będziesz dawał takich popisów .
[#6] Re: ADRipper 1.12

@Krashan, post #5

Pomyliłem oczywiście, zrzucam płytki do formatu WAV. Zawsze programem "Simple MP3 Maker". Zgadza się ! Chodzi o format bezstratny.
[#7] Re: ADRipper 1.12

@Voyox, post #6

Bezstratny to jest chyba Lossless jeszcze zależy jaki bitrate. Ogólnie to mp3 jest całkiem zjadliwe.
[#8] Re: ADRipper 1.12

@Voyox, post #6

Program od którego zaczęła się dyskusja potrafi zrzucać do: raw pcm, aac, wave, ogg vorbis, mp3, flac, aiff tak więc myślę że kazdy znajdzie coś dla siebie szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2015 13:05:43 przez TomK
[#9] Re: ADRipper 1.12

@TomK, post #8

A mp2 ?
Lepsze jakosciowo od mp3 i sprzetowo dekodowane na klasyku przez karte Melody ZII wiec tego formatu glownie uzywam na Amidze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem