Komentowana treść: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce
[#1] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce
O, tego ebooka to sobie kupię na pewno!
[#2] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce

@MDW, post #1

Czyli z serii:
- Znacie to?
- Taaaak.
- Więc posłuchajcie.

A ja nie wiem czy kolejny raz chcę posłuchać to samo...
...choć z drugiej strony, zebrane, uporządkowane, w twardej okładce, ładnie stojące na półce... lecz z drugiej strony brak odpowiednio dużego i charakterystycznego napisu Amiga na grzbiecie i o zgrozo brak jej wizerunku, choćby cienia na stronie tytułowej (sic!)... aczkolwiek z drugiej strony kiedy prądu zabraknie lub internety padną można przy świeczce powertować... jednakże z drugiej strony...
.
[#3] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce

@rePeter, post #2

Trochę się nawet zgodzę z tym co mówisz. Tylko, że ja cierpię na chorobę polegającą na powtarzaniu sobie tego co lubię. Mam filmy, które oglądałem kilkanaście razy i pewnie jeszcze kilkanaście razy je sobie obejrzę. Jednocześnie zupełnie nie chce mi się oglądac wielu nowych. szeroki uśmiech
[#4] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce
A ja czekam na kontynuację książki "Bajty Polskie" gdzie ma być opisana każda Polska gra wydana na Amigę.
[#5] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce
Spis treści sprawia wrażenie powieści sensacyjnej.Może i ja skusze się.
[#6] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce

@MDW, post #3

...Jednocześnie zupełnie nie chce mi się oglądac wielu nowych....


To starość się nazywa MDW
[#7] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce
Oj, żebym ja jeszcze miał czas czytać hobbistyczne książki...

Ale ogólnie jestem za! Na amigowe książki / albumy / literaturę to już nie półka obecnie, ale regał jest cały potrzebny. Taki czas.
[#8] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce
Książka zamówona, a przy okazji Amigazyn nr 3.
[#9] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce

@SuperBuster11, post #8

ja książkę już zamówiłem wcześniej, teraz sobie dorzuciłem do koszyka Amigazyn 4 siedzi, pije i chrupki
[#10] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce

@spidi, post #6

To starość się nazywa MDW

Super! Cieszę się, że ta starość wreszcie nadeszła. Mam wobec niej dużo fajnych planów. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 20:37:35 przez MDW
[#11] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce
ksiazke zamowilem juz bardzo dawno i mam nadzieje, ze nie bedzie tam tylu bykow co w amigazynie :P
[#12] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce

@juen, post #11

Moze teraz bedzie wiecej krow.
[#13] Re: Amiga.net.pl: Informacje o nowej książce

@SzaryWilk, post #12

otrzymałem ta książkę niedawno, trochę już przeczytałem ale jeszcze nie doczytałem do końca
trochę się rozczarowałem czytając, może za duże wymagania miałem

jakie są Wasze opinie, ktoś już przeczytał?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem