Komentowana treść: Podcast AmiWigilia - odcinek #9
[#1] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9
Bardzo ciężko jest zrozumieć co mówi Drako, jakość niestety jest tragiczna .
[#2] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9
Zgadza się. Moim zdaniem ten podcast powinien był być nagrany powtórnie. Wytrzymałem 15 minut i siwterdziłem, że nie dam rady więcej.
[#3] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@Krashan, post #2

Ja przesluchalem całość i jakość tragiczna ale sluchać się da.

Z rzeczy merytorycznych to Maki mini są 2x szybsze niż Sam460
Z rzeczy mniej merytorycznych to nie wiedzialem, że Drako jest "specjalistą od Pegasosa" :)
[#4] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@Krashan, post #2

Niestety to jest nasze drugie podejscie, za pierwszym razem, było jeszcze słabiej...
[#5] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@strim_, post #1

Bardzo ciężko jest zrozumieć co mówi Drako, jakość niestety jest tragiczna


Panowie. Na byle telefony za 300 zł z Androidem są świetne programy nagrywające. W empetrzy, łejw itd. No już nawet nie potrzeba znakomitego Rec Forge, tylko wystarczy użyć nieco lepszego rejestratora (grunt aby miał pokrętło głośności nagrywania).
Rozmowa może toczyć się przez Skypa, a każdy dodatkowo może nagrywać swój głos na dresofonie i po wywiadzie podesłać "soczyste" nagranie w mp3, w jakości 360 kbps, do autora podcasta. Mejlem oczywiście.

Nieźle to sobie wymyśliłem. Prawda? No, to do dzieła.szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2015 01:22:50 przez Andrzej Drozd
[#6] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@strim_, post #1

Mnie się udało w słuchawkach wysłuchać do końca i ze zrozumieniem.

Radzik - nie Darko a Drako :D

Nikt nic nie pisze o samej treści rozmowy i poglądach Drako na różne sprawy. A kolegę pewno najlepiej będzie dopaść na AmiParty.

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2015 02:12:05 przez pong777
[#7] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@Andrzej Drozd, post #5

Z tym równoległym nagrywaniem to znakomity pomysł w sytuacji gdy łącze kiepskie i Skype nie daje rady. Myślę, że montaż nie utrudniłby się znacząco.
[#8] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@Krashan, post #7

Też już o tym myślałem. I myślę, że będę zmuszony zmusić przyszłych gości do tego. ;) Nie każdy ma smartfona, ale na Windowsa można choćby Audacity zainstalować. Jest jeszcze coś prostszego?
[#9] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@Krashan, post #7

Skype i przy dobrych łączach ma czasem kaprysy a rozmowy "sąsiedzkie" routują się nie wiadomo czemu czasem przez USA

Chyba, że Drako miał Torrenta w tle i używał radiówki na Yagi 2.4 na 30 km od stacji bazowej.

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2015 10:48:59 przez pong777
[#10] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@pong777, post #9

Ogólnie ze Skypem teraz jest lepiej. Ale pamiętam, że był taki okres, iż musiałem kilka razy łączyć się i rozłączać aby uzyskać dobra jakość.
[#11] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9
Normalnie przesłuchałbym od razu niezależnie od jakości. Niby mam wszystko co jest potrzebne do słuchania podcastów, nieprzesłuchane odcinki zasubskrybowanych podcastów same się ściągnęły i błagają o odsłuchanie. Mogę to zrobić gdziekolwiek i kiedykolwiek ale NIESTETY jestem na urlopie więc nie mam nawet 5 minut czasu dla siebie. :) Na szczęście już w piątek wracam do normalności i na pewno przesłucham. Jeżeli urlop nie wykończy mnie psychicznie. :)
[#12] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@MDW, post #11

NIESTETY jestem na urlopie ... Na szczęście już w piątek wracam do normalności


współczuję,
znam ten ból autystycznego informatyka,
kiedy zabiorą ci zabawki i każą opuścić jedyne bezpieczne miejsce przed kompem... rozpacz
.
[#13] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@rePeter, post #12

Ja bardzo lubię swoje dzieci. Ale wyjazd nakierowany przede wszystkim na jch zabawę jest jak praca w kopalni. I to prawie całą dobę.
[#14] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@pong777, post #9

Sorki za jakość ale miałem małe problemy techniczne ...
A poźniej doszły do tego problemy z samym Skype
No właśnie nie było torrenta w tle ba nawet lapek jechał po kablu a nie wifi ....

Ot zawsze kiedyś będzie można nagrać nowy odcinek ;)
[#15] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@Drako^BB, post #14

Słychać w słuchawkach dobrze. Ważna miła atmosfera rozmowy :D i że ciekawie się słuchało.
[#16] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9
Nie było łatwo ale dla chcącego nic trudnego :)
MOS mentor w dobrej formie :)
[#17] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@MDW, post #11

Witaj w klubie- jak wrócę do rzeczywistości to z miłą chęcią odsłucham i skomentuje ok, racja
[#18] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@BULI, post #17

Oooooo już się boje ;P
[#19] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9
Nareszcie przesłuchałem. szeroki uśmiech
Znajduję w Drako bratnią duszę, bo właściwie we wszystkich sprawach w których się wypowiadał myślę tak samo. Zdecydowanie jest to "swój chłop". Zawsze bardzo ceniłem ludzi, którzy używają ami-platform nie tylko do odpalania SuperFroga.
[#20] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@MDW, post #19

Yech :)

Dzięki MDW + 30 do lansu ;)))
Ech normalnie szkoda że nie mogłem być na imprezie we wrocku .....



Ostatnia aktualizacja: 28.06.2015 23:28:04 przez Drako^BB
[#21] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #9

@Drako^BB, post #18

Ok. Można zaryzykować stwierdzenie, że wróciłem do rzeczywistości.. jakiejś tam.. chyba..

Do rzeczy.
Jeśli niektórzy ważyli się pomyśleć, że Drako był nietrzeźwy lub zabrakło mu na rutinoscorbin to stanowczo i zdecydowanie stwierdzam.. że, chyba raczej był trzeźwy
A tak, na poważnie to bardzo szkoda tej słabej jakości dźwięku, bo Drako opowiadał ciekawie i inspirująco ok, racja

Na tyle inspirująco, że zapragnąłem upolować jakiegoś budżetowego miniaczka, a co

No i super wiadomość dot. Final Writer'a OK

A propos stwierdzenia
"Brat mnie zaraził.."
- fakt, brzmi dziwnie i rodzi wiele niezdrowych skojarzeń, na szczęście miałem przyjemność poznać twojego brata i tak "zdrowej zarazy" życzył bym każdemu! Zresztą sam, z typową dla mojej osoby skromnością powtarzam swoim młodszym braciom, że straszy brat to skarb i basta.

AmiDabbing. Powiem szczerze- zaskoczyłeś mnie tym pomysłem- i do tego pozytywnie )
Z tych naszych wygłupów stworzyłeś całkiem ciekawy i kreatywny pomysł (pewnie znowu przestałeś brać leki ).
Mam nadzieję, że pomysł się przyjmie i dostarczy wszystkim dobrej zabawy OK

Radzik, dzięki za kolejny fajny podcast.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem