Komentarze do artykułu: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

[#1] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie
Jakieś namiary na remaki Brimble'a?
Coś niebardzo umiem wyguglać.
[#2] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@AceMan, post #1

Nie mam pojęcia. Może jeszcze nie jest w ogóle dostępne.
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@_arti, post #2

Chłopaki, zarąbista recka! Myślę, że godnie zaprezentowaliście polskich Amigowców OK . Kurdę szkoda, że mnie tam nie było :( .

Pozdrawiam,

Azz
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#6] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@Azzorek, post #4

Azz, żałuj, oj żałuj, było w pytkę zarąbiście. Poopowiadamy Wam na SACP-ie :)
[#7] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@Azzorek, post #4

Poziom organizacyjny niedościgniony dla parties polskich lat 90'tych,których zaliczyłem kilka .Za plakietkę (wejściówkę) trzeba było zapłacić i nic poza tym.Zazdroszczę Wam .
[#8] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie
Kurcze, jeśli można spodziewać się tak świetnie spisanych relacji to warto by szanownych panów zasponsorować na jakis kolejny fajny wyjazd. Nie każdy ma czas na takie wojaże a przeczyta z przyjemnością każdy. Świetnie napisane!
[#9] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@alt_, post #6

Oj dorwać taką matę na biurko ;). Recenzja niesamowita jak niesamowita musiała być impreza... dziękuję i czekam na opowieści "na żywo" podczas następnego SACP OK
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@AceMan, post #1

One nie sa darmowe. Nie sluchalem ich od dawna, ale o ile pamiec mnie nie myli, to sa na drugim CD z jego projektu na Kickstarterze. Allister jest naprawde wporzo; napisz do niego na fb a wszystkiego sie dowiesz. Swoja droga, naprawde mu sie udaly wszystkie przerobki i moim zdaniem byly jak najbardziej warte swojej ceny.
[#13] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie
Dzięki, chłopaki, za sprawozdanie i dzięki, że fajnie reprezentowaliście polskich amigowców.

alt_ , nie odsprzedałbyś mi tej płyty Jona Hare? :) Zbieram winyle z muzyką z gier.
[#14] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@ash, post #13

Nie ma takiej opcji, kupiłem bo mam na czym słuchać ;)
[#15] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@ash, post #13

[#16] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@michalmarek77, post #8

Kurcze, jeśli można spodziewać się tak świetnie spisanych relacji to warto by szanownych panów zasponsorować na jakis kolejny fajny wyjazd. Nie każdy ma czas na takie wojaże a przeczyta z przyjemnością każdy.


Nie mamy nic przeciwko.
[#17] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie
Piękna impreza! Historia dyskietki w lewej ręce zabawna na maxa hahaha!
Azjatka, która dostała Amigę też niezła ;)
(kobieta z Amigą... i do tego Azjatka... czy to dziś możliwe w ogóle??)
[#18] Re: Relacja z AMIGA:30 w Amsterdamie

@Sokok, post #15

Okazuje się, że płyta dostępna jest w przedsprzedaży tutaj:

http://readonlymemory.vg/shop/media/tsep/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem