Komentowana treść: AmiModRadio
[#1] Re: AmiModRadio
Ożenić to jeszcze z modules.pl (ino tam FTP ni ma) i jest bajecznie. Chętnie przetestuje.
[#2] Re: AmiModRadio
Myślałem ze AmiNetRadio odżyło na 68k :D
Ale AmiModRadio tez moze być.
[#3] Re: AmiModRadio
Trochę to waży (4MB). Moim zdaniem lepsze są płyty kompaktowe z serii Aminet. Tam też można słuchać modułów bezpośrednio z płyty. Można też posortować utwory według różnych kryteriów (rodzaj muzyki, kompozytor, ocena itp.).
[#4] Re: AmiModRadio

@Hexmage960, post #3

Sama binarka waży 182 KB, więc nie jest tak źle.
Binarka + kod waży 4MB.

Program raczej wydaje się być początkiem czegoś interesującego i mam nadzieję, że będzie się rozwijał.
[#5] Re: AmiModRadio
Ciekawy pomysł OK
[#6] Re: AmiModRadio

@Sokok, post #1

Ożenić to jeszcze z modules.pl (ino tam FTP ni ma) i jest bajecznie.


Jeśli tylko autor programu miałby taki pomysł, to żodyn problem.
Nie potrzeba FTP. Przez HTTP też można ssać moduły, a do zewnętrznego softu mam proste API.
[#7] Re: AmiModRadio

@AceMan, post #6

Co prawda nadal programu nie widziałem na oczy, ale tak jak czytam to byłoby super gdyby ożenić z modules.pl. Mam Was skontaktować czy jak? Masz jakiś dokument do tego API?

K
[#8] Re: AmiModRadio

@Sokok, post #7

Jego działanie mogę opisać w trzech linijkach, więc... ;)

Sure, jak ci zależy możesz zapytać ;)
[#9] Re: AmiModRadio

@AceMan, post #8

[#10] Re: AmiModRadio

@AceMan, post #8

A wystarczyłoby, żeby moduły dało się pobrać z NetSurf'a ...
[#11] Re: AmiModRadio

@AceMan, post #8

Pomysł mu się podoba, będzie się z Tobą kontaktować. Jak coś dawaj znać! Mogę np poteścić.

K
[#12] Re: AmiModRadio

@Hexmage960, post #3

Moim zdaniem lepsze są płyty kompaktowe z serii Aminet.

Przypomniałeś mi, że prawie 20 lat temu sprzedawano internet na płytach. szeroki uśmiech Ciekawe to było zjawisko.
[#13] Re: AmiModRadio

@MDW, post #12

No cóż, w tamtych czasach dostęp do Internetu poprzez telefon mieli nieliczni, a stałe łącze miała tylko garstka. Dlatego też dostęp do Aminetu był bardzo ograniczony. Dzisiaj Internet jest bardzo tani.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem