Komentowana treść: AMIcast - odcinek specjalny #2
[#1] Re: AMIcast - odcinek specjalny #2
Przesłuchałem i chyba nawet dużo zrozumiałem. szeroki uśmiech

Zastanawia mnie jedno - czy FriendOS ma już jakąś konkurencję na rynku? Trudno mi uwierzyć w to, że nie ma. A jeżeli ma to co jest jego cechą unikalną.

Trochę mnie bawi to, że pierwszy jego GUI jest wzorowany na amigowym Workbenchu. Co jak co ale akurat Workbench był/jest dosyć mało funkcjonalny. To jedna z cech, które nigdy nie były mocną stroną AmigaOS. :) Dopiero Opus Magellan czy (w mniejszym stopniu ale jednak) morphosowy Ambient trochę "podgoniły" rozwój tego podstawowego ale chyba trochę zapomnianego elementu systemu.
[#2] Re: AMIcast - odcinek specjalny #2

@MDW, post #1

No cóż to przeciwnie niż ja.... Audycja w jakimś dziwnym języku... ale co zrobić... za moich czasów tolka pa ruski nasz uczyli...
[#3] Re: AMIcast - odcinek specjalny #2

@xtro, post #2

Za moich czasów (1974) też tylko rosyjski. Nigdy nie miałem angielskiego w szkole, maturę miałem z rosyjskiego. Po angielski cytam/piszę średnio, mówię bardzo średnio, a słucham ze zrozumieniem bardzo bardzo słabo. Ale tu dało się coś zrozumieć, bo obaj rozmówcy nie są "natywami". Chociaż na pewno trochę szczegółów mi umknęło.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem