Komentowana treść: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona
[#1] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona
I nawet nasz kolega z forum załapał się na fotke z Trevorem ;)
[#2] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@Drako^BB, post #1

to raczej Trevor załapał się na fotkę ze stefkosem :)
[#3] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona
#$*#@... Że też nie wiedziałem, że będą obchody w Mountain View, akurat tam byłem w tamtym czasie i nawet zastanawiałem się czy nie wybrać się w tamtą sobotę 25-go do tego muzeum bo ponoć jest fajne, ale wybrałem co innego... Nie widziałem tu na PPA wiadomości, może przeoczyłem - teraz dopiero odnalazłem na amiga.org info sprzed miesiąca, że się odbędzie... . Szkoda, drugiej okazji pewnie nie będzie.
[#4] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona
A mozna zamieszczac jakies news amigowe ;).
[#5] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@SzaryWilk, post #4

Oczywiście.OK
[#6] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@michal_zukowski, post #2

Wow, stefkos był na tym evencie? Dlaczego jeszcze nie opowiedział jak było?!
[#7] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@Sokok, post #6

Bylem ale tylko w Amsterdamie.
[#8] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@stefkos, post #7

No to co mnie oszukują!

Szkoda Stefkos, nie obraźcie się -- na pewno event w Amsterdamie też był bardzo ważnym wydarzeniem, ale mimo tego to co widzę ze zdjęć z Kalifornii przechodzi ludzkie pojęcie. Ogromna impreza, przepych wszystkiego, wiele ciekawych stanowisk i prezentacji.. Na uber-bogato i bardzo bardzo chciałbym przeczytać obszerną relację z tego wydarzenia. Na pewno żaden z rodaków tam nie trafił?
[#9] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@Sokok, post #8

to co widzę ze zdjęć z Kalifornii przechodzi ludzkie pojęcie. Ogromna impreza, przepych wszystkiego, wiele ciekawych stanowisk i prezentacji.. Na uber-bogato i bardzo bardzo chciałbym przeczytać obszerną relację z tego wydarzenia. Na pewno żaden z rodaków tam nie trafił?


Ja "trafiłem" pośrednio, mianowicie podczas imprezy Amiga 30 w Kaliforni odbyła się także wystawa moich grafik. Może coś więcej napiszę później w wątku o raytracingu, tymczasem jedno zdjęcie z Computer History Museum:

[#10] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona
Niesamowity tekst,najciekawszy jest fragment o windowsowym directx .
[#11] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@Sokok, post #8

Jedź do domu starców, porozrzucaj parę Amig po kątach - będą podobne wrażenia ;)
[#12] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@pamp3rs, post #11

Dupa tam.
[#13] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@Sokok, post #8

Gdybym wiedział, że impreza się tam odbędzie w tym czasie, to bym tam trafił i z chęcia obfotografował i opisał... śledzę aktualności na PPA ale nie przeczytałem wcześniej informacji że się takie coś odbędzie.

Czytając powyższy news, pomyślałem nawet, że była teraz, i że szkoda, że nie miesiąc wcześniej :). Potem na amiga.org wygrzebałem informację, że jednak miesiąc temu...
[#14] Re: Nowy wpis na blogu Trevora Dickinsona

@APair, post #13

Gdybym wiedział, że będzie tak kozacko to sam bym stanął na uszach, żeby tam być. szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem