Komentowana treść: Lektura na weekend - seria "Police Quest"
[#1] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"
egowe bohomazy z wersji 2 zostały ocenione na 75%?
[#2] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"
Co prawda można posiłkować się ScummVM i uruchomić wersję MS-DOS, aby przekonać się ile tak naprawdę amigowi gracze stracili.

Szkoda że nie wyszła wersja AGA.
A tak na poważnie to zrobiłeś mi smaka na zagranie. Ale na MorphOS-owym Scumm-ie.
[#3] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"
wydaje mi się, że czwarta część Police Quest Open Season powinna uruchomić się pod emulatorem Macintosha, gra wyszła w wersji 68k/PPC.

:: macintosh garden::
[#4] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"

@michal_zukowski, post #1

Faktycznie graficznie jest baaardzo słabo. Fabuła/grywalność musi być niezła skoro rekompensuje tak koszmarną grafikę. I nie ma tu znaczenia jakie możliwości graficzne mają te czy inne układy. Świetną grafikę widziałem w 2 kolorach i 320x192 na Atari XL/XE. Tu jest to po prostu słabo narysowane.
[#5] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"
Witam

Nie grałem w żadną z trzech części...
[#6] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"

@Hubez, post #5

Te recenzje to raczej nazwałbym krótkimi notkami, a nie recenzjami...
[#7] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"

@Drakon, post #6

Zawsze możesz napisać swoje wersje - zapraszam.
[#8] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"

@grxmrx, post #7

Lektura O.K., tylko zastanawiały mnie zawsze dwie kwestie:
- czy dałoby radę dawać większe obrazki, np. proste podwojenie wielkości?
- obecnie tekst skaluje się razem z okienkiem przeglądarki - czy da się zrobić tak żeby obrazki były w miejscu w którym chciał autor?
Myślę że te dwie zmiany wpłynęłyby na to, że recenzje zyskałyby na atrakcyjności odbioru.
[#9] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"

@adam_mierzwa, post #8

Dałoby się, tylko potrzebny jest bodajże CSS na takie okazje. Wydaje mi się, że nie ma w składzie redakcji osób, które mają czas lub chęci przysiąść nad takim zadaniem a nie wiem czy od użytkowników ktokolwiek chciałby przysłać takie rozwiązanie.
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"
Police Quest to najmniej przystępne gry Sierry. Ba, dziś spokojnie mogły by być nazywane " Police simulator".
Skadinad fascynujące jest, że OT w tym wątku istnieje bez przeszkód a w innych rozmowach jakiś moderator wg swego widzimisie psuje ludziom dyskusje i przenosi co mu nie odpowiada do Hyde parku...
[#23] Re: Lektura na weekend - seria "Police Quest"

@michalmarek77, post #22

A zdajesz sobie sprawę z tego, że tu nie ma dyżurów moderatorów i nie ma tak, że moderator jest aktywny 24h?
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem