Komentowana treść: Podcast AmiWigilia - odcinek #11
[#1] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #11
Wielkie dzięki za wywiad. Fajna muza, na YT jest link skąd pobrać.
[#2] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #11
gdyby ta plyte mozna bylo wlozyc do obudowy amigi od razu bym to cudo kupil.
[#3] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #11

@SzaryWilk, post #2

A czemu niby ma się nie dać włożyć? Masz kłopot z wciskaniem przycisku wysuwania tacki z napędu?

[#4] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #11

@recedent, post #3

fajnie by bylo jakby mozna ta plyte na fpga wlozyc zamiast plyty np od amigi 600 ;),to dla tych inteligetnych inaczej.
[#5] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #11

@SzaryWilk, post #4

Inteligentni inaczej nie potrafią sami włożyć płyty głównej na FPGA do pustej obudowy od A600? To niech znajdą kogoś, kto im włoży. Mamy od tego dział ogłoszeń.
[#6] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #11

@recedent, post #5

Czemu taki krótki odcinek.... rozpieszczony 2 godzinnymi gadkami jestem ciut zawiedziony, ale zrobiłem w oczekiwaniu na ten odcinek rełoczing dotychczasowych części... :)
[#7] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #11
Ciekawy Gość. Przeoglądałem sobie kanał VJ Dominiona na YT i nieźle się bawiłem (nie wiem czy na dłuższą metę by mi to nie zbrzydło, ale na raz było super).

Rzeczywiście, pytanie Radzika o współpracowników było zasadne, bo klipy są na niezłym poziomie nie tylko muzycznym, ale i również wizualnym- brawo OK

Tu trochę żali do Radzika:

Co prawda przyznałeś się, że jesteś lajkonikiem w kwestiach muzycznych na Amidze, ale czasem raziła twoja niewiedza, czym wprawiałeś w zakłopotanie swojego gościa, który próbował zręcznie wybrnąć z sytuacji.

Amiga dogorywa? Amiga ma po prostu swoją alternatywną rzeczywistości.
Dogorywała to on może pod koniec wieku XX i z początkiem XXI (data płynna, każdy czuje to inaczej).
Ja wiem, że żyjesz marzeniem powrotu WIELKIEJ mainstreamowej Amigi, ale czasem to trochę męczy.

Pomimo tego bardzo dobry, świeży odcinek, świetna historia, ciekawy człowiek, z krwi i kości Amigowiec co słychać po merytoryce jego wypowiedzi- dzięki Panowie ok, racja

Aaa i fajny motyw z tym kawałkiem o którym wspominał VJ Dominion
Urban Shakedown - Some Justice [1992]

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2015 16:10:12 przez BULI
[#8] Re: Podcast AmiWigilia - odcinek #11

@BULI, post #7

>>> Urban Shakedown - Some Justice [1992]


Ależ "GENLOCKOWY" do bólu ten clip.... jak czekoladowa czekolada... Wręcz czuje się ten zapach z podgrzanej w dobrze nagrzanym magnetowidzie emulsji taśmy kasety wideo... co ciekawe - dzisiaj z braku sprzętu takie coś byłoby dość trudno wyprodukować w Adobe After FX by uzyskać taki klimat ciut jakby niedorobionych - nie dokładnie wyciętych krawędzi wideo.... wtedy to było naturalne fake pochodzące z niedoskonałości sprzętu... przypomina się wręcz czas nagrywających piraty wypożyczalni kaset.... retro'90
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem