Komentowana treść: Recenzja Pixel Heaven 2014
[#1] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014
wspolczuje sytuacji ale nie za bardzo widze dlaczego akurat "z punktu widzenia amigowca".
[#2] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014

@michal_zukowski, post #1

bo na koniec pozdrawia amigowo siedzi, pije i chrupki
[#3] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014

@snajper, post #2

W zeszłym roku byłem na dwóch dniach na pixel heaven. Nie nocowałem więc nie wiem co się tam dziąło. Miło spędziłem czas, widziałem i nawet miałem możliwość krótkiej rozmowy z gośćmi z Bitmap Brotherhood i Sensible Software, miałem też bardzo fajną możliwość pogrania na kilku prawdziwych różnych modelach amig, pobawienia się na innym retro sprzęcie komodom, PSX'em, pogrania w kilka fajnych pecetowych gier Indie - Cat Damit był najlepszą grą jaką widziałem.
Oczywiście nie obyło się bez rzeczy które można by poprawić, dość wkurzający był turniej Lotusa, czy w co tam sobie graliście, ale przez Wasze hura-optymistyczne okrzyki nie było słychać Micza i jego wywiadu z Montgomerym i Joolsem. Szkoda też że pinballe były w większości płatne, skoro już kupiłem bilet i jest dział fliperów to dobrze by było odblokować owe maszyny. Ogólnie oceniam tamto wydarzenie bardzo pozytywnie.
[#4] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014
Łapusz ma dobre chęci, jest zapalony do działania, ale czasem coś mu umknie i coś się spie*doli tak koncertowo, że smród się ciągnie przez długi rok. Tak samo było z reaktywacją Secret Service. Wierzę, że uczy się na błędach. Nie sądzę, żeby taka wpadka powtórzyła się na najbliższej imprezie.
[#5] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014

@Gżegżółka, post #3

Ja również byłem w zeszłym roku i wspominam imprezę bardzo miło. Minusy to okrzyki przy konkursach, nawet prelegentów to dekoncentrowało. Ale za to spotkałem ludzi, którzy są dla mnie jak gwiazdy rocka dla normalnego człowieka, mogłem ich wysłuchać, a później z nimi pogadać, było to bardzo motywujące. Również spotkać bardzo wielu znajomych i z nimi przegadać dwa dni.
Niestety w tym roku nie dotrę, bo niefortunnie wypadł mi wyjazd, którego nie mogę przełożyć. Bardzo żałuje, ale w przyszłym roku jak impreza się odbędzie, to będę na pewno.
[#6] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014
Komentarz może być tylko taki:skandal organizacyjny...Rozmach Pixel Heaven w sieci robi wrażenie.Przeczytałbym relację o tym ,co działo się podczas party.
[#7] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014
Wszystko fajnie, opisana bardzo dokładnie wpadka z nocy z demosceną, wszystko ubrane w ładny, miejscami poetycki język, tylko gdzie jest recenzja samej imprezy?
[#8] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014

@gorzyga, post #7

Też mi tego w tekście zabrakło. Moim zdaniem tytuł nie pasuje do treści.
[#9] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014

@grxmrx, post #8

Czekamy na Decrunch 2
[#10] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014
Autor "raportu" jest postacią niewątpliwie kontrowersyjną, szczególnie na swojej rodzimej scenie C64. Warto przeczytać jak organizował party Silesia 6, zanim zdecydujecie jak traktować tę opowieść. Dodam jeszcze, że zgadzam się z kilkoma osobami powyżej, że z raportem z imprezy to wiele wspólnego nie ma.

A tak na marginesie, to w zeszłym roku było i tak lepiej, bo z PH2013 ochrona wyrzuciła także organizatorów... w trakcie trwania pokazu dem Może tym razem będzie jeszcze lepiej. W każdym razie ja nocleg sobie załatwiłem, na spanie na ulicy jestem już za stary.

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015 21:32:02 przez Fei
[#11] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014

@Fei, post #10

A tak na marginesie, to w zeszłym roku było i tak lepiej, bo z PH2013 ochrona wyrzuciła także organizatorów...
To powód do dumy ???
Qrde, po takich akcjach ta impreza jest dla mnie spalona, nawet gdyby na następnej edycji ochrona polewała drinasy dla gości.
A ty tu piszesz o jakiejś stronniczej recenzji? wariat?
[#12] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014
Moze ochroniarze byli zwolennikami atari albo pc.
[#13] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014

@Jacenty, post #11

A ty tu piszesz o jakiejś stronniczej recenzji?

Gdzie coś takiego napisałem?
[#14] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014
Imprez się nam namnożyło tyle, że jest w czym wybierać, a wręcz jest się zmuszonym do wybierania. Pixel Heaven co roku skreślam bez żalu. Natomiast żałowałem, że nie pojechałem na Decruncha, no ale w 2016 to naprawię .
[#15] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014
Ogólnie na PPA jest dużo negatywnego PR o PixelHeaven. Jakby nie było, jest to największa retro impreza w Polsce, organizowana z wielkim rozmachem. Jest bardzo dużo ciekawych atrakcji, a wpadki zawsze mogą się zdarzyć przy tak dużych imprezach, mam nadzieję że z roku na rok będzie coraz lepiej.
Ilość imprez komputerowych na które chciałbym jechać, przekracza moje możliwości wyjazdowe 3x. A kiedyś nie było nic. Tylko się cieszyć, że każdy znajdzie coś dla siebie
[#16] Re: Recenzja Pixel Heaven 2014

@flops, post #15

Tylko żeby w ramach atrakcji i wpadek następnym razem imprezy nie odwiedzili np. panowie z policji i nie zarekwirowali sprzętu w poszukiwaniu pirackiego oprogramowania. Z drugiej strony byłoby nudno, gdyby wszystko było perfekcyjne. Nie znam autora opowieści, ale miał okazję poczuć się niczym nastolatek zerwany ze smyczy ...

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2015 11:24:39 przez misiek2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem