Komentowana treść: K&A plus #02
[#1] Re: K&A plus #02
A co sie stalo redaktorowi ?.
[#2] Re: K&A plus #02

@SzaryWilk, post #1

Tak ciężko samemu poszukać?
[#3] Re: K&A plus #02

@Norbert, post #2

No wlasnie ze szukalem i nic nie znalazlem.
[#4] Re: K&A plus #02

@SzaryWilk, post #3

się mu umarło. 7 pozycja po wklepaniu ramos k&a na goglu.
[#5] Re: K&A plus #02

@SzaryWilk, post #3

[#6] Re: K&A plus #02
Poza artykułami o Seuc-u niewiele o Amidze.

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2015 15:52:40 przez simka113
[#7] Re: K&A plus #02
ja zamówiłem Wydanie specjalne: C&A
[#8] Re: K&A plus #02

@SzaryWilk, post #3

Słabo śledzisz polski świat retro-sprzętu i retro-gier. Niedawno chyba wszystkie możliwe portale zamieściły news o Raosie. To była naprawdę znana i zasłużona postać. Tym większą tragedią dla nas wszystkich jest Jego odejście. :(
Polecam mniej zaglądania na onetopodobne portale opisujące co który polityk powiedział, a więcej na coś bardziej specjalizowanego i poważniejszego.

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2015 17:07:53 przez MDW
[#9] Re: K&A plus #02

@MDW, post #8

A czy gdzieś w mediach zostało wspomniane na co dokładnie zmarł? bo o to dokładnie pytał SzaryWilk w pierwszym komentarzu.
[#10] Re: K&A plus #02

@Leon, post #9

Aaaa, o to chodziło. Tego to nie wiem. Ale jakoś nie drążyłem tego smutnego tematu.
[#11] Re: K&A plus #02

@MDW, post #10

Udar
[#12] Re: K&A plus #02
Dobre pismo, dobrze się czytało ten numer, widać że scena Commodore jest nadal aktywna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem