Komentowana treść: AMICast -odcinek #7
[#1] Re: AMICast -odcinek #7
No to się Radzik otarł o osobistości amigowego świata. Z takimi przeżyciami to teraz sam byłby fajnym obiektem do zwywiadowania. Bardzo fanie mi się słuchało tego odcinka pomimo tego, że angielski dociera do mnie nie w 100% i odgłosy imprezy w tle nie sprzyjały rozumieniu.
RJ Mical to niezły agent.

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2015 18:23:58 przez MDW
[#2] Re: AMICast -odcinek #7

@MDW, post #1

Także przesluchalem. RJ jak zwykle osom. Generalnie ta spontaniczna, chaotyczna forma fajnie oddaje takie robienie wywiadów "na zywiol". Milo się sluchalo. Propsy Radzik - choć tematy "neo" są dla mnie abstrakcja, interesujące jest co ludzie tworzący cokolwiek w tej niszy mają do powiedzenia.

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2015 19:34:57 przez michalmarek77
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem