Komentowana treść: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA
[#1] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA
Czy ja mam coś nie tak z przyglądają. Czy może strona konkursu jest pusta (biała)?
[#2] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@RadziN, post #1

Czy ja mam coś nie tak z przyglądają. Czy może strona konkursu jest pusta (biała)?

http://ppamuzykakonkurs.wix.com/ppamuzykakonkurs
[#3] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@RadziN, post #1

Jeżeli używasz Opery na smartfonie, to chyba niczego nie zobaczysz. Ja mam jakąś Opere Mobile z przed roku (której nie używam, dopiero teraz odpaliłem) i też jest biały ekran. Nowej nie instalowałem. Na androidowym Firefoxie działa. Także działa na przeglądarce wbudowanej w moim Vertisie Overmaxie (choć nie obsługuje ona dużo rzeczy, a ta strona jest rozjechana). Na chwilę odpaliłem wersje mobile strony, ale Opera też nie wczytała "wixa". Widocznie czegoś nie ładuje, a wix wyświetli się dopiero po calkowitym załadowaniu.
[#4] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Andrzej Drozd, post #3

"kolendy"! ;)
[#5] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA
Mam pytanie - czy kategoria Cover ma jakieś ograniczenia? Kurde, może ktoś by się wziął w końcu i przygotował typowo amigowe "Get Lucky" w 4-kanałach
[#6] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@_arti, post #5

czy kategoria Cover ma jakieś ograniczenia?


Teoretycznie nie ma, czyli można zaszaleć, nawet gdy podeślesz kawałek 5 MB, zamiast regulaminowego 2 MB, to nic się nie stanie, a więcej, chyba, raczej nie przejdzie przez pocztę. pomysł
A tak ogólnie jest jedno poważne ograniczenie. "Nie można podmieniać sampli w module kolegi, czyli nie można użyć np. modułu kolegi z lat 90-tych", bo robimy covery do muzyki z lat 2010-2015.
Fakt że moduł kolegi do Rambo 7 jest wypasiony, ale jednak trzeba zrobić coś swojego.szeroki uśmiech
[#7] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Andrzej Drozd, post #6

Rozsądne wymagania OK Ja uczestniczyć raczej nie będę ale standardowo, przekazuję nagrodę, tj. kuponik w kategorii Cover. Tym razem jest to 100 złotych, do realizacji oczywiście w RetroAmi.
[#8] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@_arti, post #7

Moja sugestia dotycząca przeróbek współczesnych utworów na moduły została wzięta pod uwagę. Dziękuję za to Redaktorom. Z pewnością będę śledził ten wątek. Niestety sam nie wezmę udziału w konkursie (moje utwory to przedszkole, ba! żłobek).

Osobiście widziałbym cover tego OK
[#9] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Romlen, post #8

Moje utwory nie wyszły powiedzmy poza stadium embrionalne, mimo to rozważam wzięcie udziału. Jestem zdania, że trzeba próbować sił, inaczej człowiek niczego się nie nauczy. Najlepiej uczyć się na błędach. Chciałbym podnieść swoje umiejętności, a taki konkurs jest wyśmienitą okazją do tego!

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 07:57:51 przez Hexmage960
[#10] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@RadziN, post #1

Czy ja mam coś nie tak z przyglądają.

Nie. Po prostu nikt nie wziął pod uwagę, że ktoś będzie wchodził na tę stronę z amigowego softu. Co poniekąd jest dziwne trochę - w końcu to konkurs dla użytkowników Polskiego Portalu Amigowego.

Ps. Sorki za mały pojazd ale też mam biało :]
[#11] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Andrzej Drozd, post #3

Tak czytam, ale to nie musi być obowiązkowo przeróbka kolędy? Pytam, bo to grudzień i może takie jest założenie?
[#12] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Ender, post #11

Nie musi.
[#13] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@ede, post #10

W przyszłości strona będzie w dwóch wersjach, w tej co jest oraz bardziej "tekstowej" dla IBrowse.OK
Właśnie się pobawiłem i już teraz można wejść na podstronę szóstego konkursu z IBrowse - http://ppamuzykakonkurs.cba.pl



PS. Podczas głosowania także będzie dostępna strona w wersji dla IBrowse.OK
[#14] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Andrzej Drozd, post #13

O świetnie :)

PS. Fajnie że znalazłeś czas. THX
[#15] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Drakon, post #4

Popraw Andrzej te "kolendy" proszę
[#16] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Jazzcat, post #15

[#17] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Andrzej Drozd, post #16

Dzięki za kolejne nagrody oraz logo konkursu.
[#18] Re: Szósty forumowy konkurs muzyczny PPA

@Andrzej Drozd, post #17

Hejka,

dokładam nagrodę do kategorii multichannel w postaci koszulki z logiem "Thank you for Playing" twórców filmu o kultowych magazynach o grach w rozmiarze L (limitowana seria).

Pozdrawiam, Dakti
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem