Komentowana treść: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja
[#1] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja
Jeden z najbardziej minimalistycznych opisów przejścia przygodówki jakie widziałem w życiu. Przejście gry w 35 krokach. Przypomniał mi się opis przejścia "Dragon's Lair" albo "Space Ace".

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 09:24:09 przez MDW
[#2] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja

@MDW, post #1

Widziałem krótszy opis przejścia (i też jest w bazie portalu dostępny), gra miała w nazwie imię Teresa ;)
[#3] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja

@grxmrx, post #2

[#4] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja
Heh, kto by pomyślał że foty do gry były robione w Krzeszowicach, pracowałem tam kiedyś. A w Tenczynku kupowałem tanie poleasingowe monitory :D
[#5] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja

@waldiamiga, post #4

Totalne zaskoczenie że gra została umiejscowiona w moim mieście i okolicach.Dzięki za przypomnienie o niej.Ciekawym doświadczeniem jest porównać grę ze stanem obecnym samego pałacu i jego otoczenia.Korzystając z chwili;zapraszam do Krzeszowic!
[#6] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja
[i]"zdjęcia zostały wykonane w czteroplanowym trybie HAM (16 kolorów) ze zmianą całej palety co linię na cooperze"[/i]

ze co? co to za tryb?
[#7] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja

@waldiamiga, post #4

Też tam kupiłem dawno monitor. Obecnie jest tam browar "Tenczynek".
[#8] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja

@Hubez, post #7

Mówisz że browar zrobili, to też fajnie...
[#9] Re: Tajemnica Bursztynowej Komnaty - recenzja

@selur, post #6

Oczywiście chodzi o sześcioplanowy tryb HAM6 (16 kolorów) ze zmianą całej palety co linię na cooperze. Hamlab to umożliwia.
Sorry za wprowadzenie autora recenzji w błąd, pamięć już zawodzi trochę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem