Komentowana treść: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut
[#1] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut
Za tę cenę mogliby już kurcze wyprodukować te dyskietki z grą na Amigę. Jakoś Cloanto potrafi produkować dyskietki w dzisiejszych czasach.

Ponieważ tego nie ma, nie kupię, bo cena jest wysoka z perspektywy użytkownika MIST. Spodziewałbym się gry OCS na SD/FD/USB a najlepiej wszystkie trzy wersje (jedna do UAE, druga do Minimig/MIST, a trzecia do Amigi).

Ale na pewno się sprzeda, więc fajne wydawnictwo.
[#2] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut

@DiskDoctor, post #1

Po wersji extended raczej spodziewałem się że dodadzą coś do samej gry, niektóre gry na cd32 miały dodatkowy manual, albo jakiś film making-off. Ewentualnie zażądzanie armią jak na atari, albo jakiś nowy zamek, nowe królewny, zdażenia losowe.
[#3] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut

@Gżegżółka, post #2

Wielu szczegółów nie podali, więc wszystko może jeszcze przed nami.
[#4] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut
Nowa gra dla CD32 w 2015 roku? Nie mogłem przepuścić takiej okazji. Kupione :)
[#5] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut
W zyciu nie kupie OK

Stare kotlety?
Fajnie, czemu nie ale powinny kosztowac 4$ a nie jak za nowe 44$ !!
A wiec na drzewo!
[#6] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut

@mailman, post #3

Może być to samo co na stronie Hyperionu, czyli ekstra zawartość okaże się zeskanowanymi instrukcjami. Te plakaty to też jakieś "biedne" - jak się zastanowić to 3 wydrukowane zrzuty ekranu.
Poza tym czemu nie DVD? Bo pewnie jeden CD będzie bootujący dla maniaków jadącym na żywym sprzęcie.
Dla mnie za tę cenę to musiałoby być zremasterowana wersja, to co widzę to warte jest pół z tego. No chyba ze tam będą naprawdę extrasy - oryginalne fotosy aktorów, wywiady i t.p. Szczerze wątpię.
[#7] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut

@adam_mierzwa, post #6

Zgadzam się. Ja zremasterowana rozumiem jako podbita rozdziałka do 640x480 i natywna wersja dla kart graficznych, że o nowych systemach nie wspomnę. No i nie oszukujmy się cena maksymalnie 100 zł.
[#8] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut

@adam_mierzwa, post #6

Te plakaty to też jakieś "biedne" - jak się zastanowić to 3 wydrukowane zrzuty ekranu.


Moim zdaniem te 3 zrzuty ekranu to są te graficzne pocztówki, a nie plakat. Plakatu na zdjęciu na stronie Cinemaware wydaje mi się, że nie ma.
[#9] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut

@mailman, post #3

Na amiga-news.de podano, że wersja dla Amigi ma być wzbogacona o wprowadzenie w komiksowym stylu. Podano również, że następny w kolejności ma być "Rocket Ranger".

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2015 07:42:11 przez mailman
[#10] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut
Rozpoczęła się wysyłka.
[#11] Re: Defender of the Crown - Extended Collectors Cut

@mailman, post #10

Pierwsze egzemplarze trafiają do kupujących. Z tego co czytam jakość wykonania nie jest szczególnie dobra.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem