Komentowana treść: D/Generation - recenzja
[#1] Re: D/Generation - recenzja
Ta gierka jest bardzo wciągająca. Ukończyłem kilka miesięcy temu. Polecam !
[#2] Re: D/Generation - recenzja

@Art, post #1

Też grałem w tę grę. Bardzo fajna i wciągająca. Pierwszy raz zobaczyłem ją w okolicach 95/96 na Amidze CD32.
[#3] Re: D/Generation - recenzja

@Sir_Lucas, post #2

Fajnie się dowiedzieć, że jest też wersja ECS. Grałem w nią kiedyś gdy miałem A1200. Bardzo mi sie podobała. Potem nie miałem na czym w nią grać, bo miałem tylko wersje AGA. Poszukam więc wersji ECS.
[#4] Re: D/Generation - recenzja

@Rafał A-3000, post #3

poznalem ja z prawie 20 lat temu, nabylemn dyskietke i gralem, nie wiedzac za bardzo co to i skad to, pozniej okazalo sie, ze ta dyskietka to bylo demo :)

wczoraj powrocilem do tej gry, rpzeszedlem pare poziomow i zapisalem. za godzine chcialem grac dalej, ale okazalo sie, ze save mimo iz bylo napisane "game saved" ma stara date (start gry to byl w ogole) i sie nie zapisal. dlugo kombinowalem az wreszcie za ktoryms razem save sie zapisal. wiec uwazajcie ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem