Komentowana treść: K&A plus #03
[#1] Re: K&A plus #03
Zainteresował mnie temat "(...)nieba na amidze", ściągnąłem. Przy okazji dowiedziałem się kilku rzeczy :) Dzięki za info!
[#2] Re: K&A plus #03
Type: C64 Papermag
już na starcie autorzy pokazują, że Amiga w tym magazynie to tylko kwiatek do kożucha...
[#3] Re: K&A plus #03

@PopoCop, post #2

To nie do końca tak. Akurat w tym numerze podział 50/50 na C64 i Amigę jest mniej więcej zachowany. Po prostu odnośniki do pobrania magazynu są na portalu dla C64, więc ciężko oczekiwać, aby mieli oni tam kategorię Amiga. Dlatego też wrzucili go do worka C64 Papermag (chociaż z papierem wspólnego nie ma nic).
[#4] Re: K&A plus #03
Tak na marginesie - jaki jest najbardziej banalny i przewidywalny temat w magazynie o grach ukazującym się w okresie przedświątecznym? Oczywiście gry świąteczne. W grudniu ściągnąłem 4 różne magazyny o grach i w trzech są recenzje lub wręcz przeglądy gier świątecznych. Ludzie, trochę oryginalności!
[#5] Re: K&A plus #03

@PopoCop, post #4

Pismo jest świetne i co warto zauważyć cały czas darmowe.
[#6] Re: K&A plus #03

@simka113, post #5

B.ciekawy artykuł o C128 ! Bardzo fajnie ze sa na niego demka w hiresie
Lubie sprzętowe zagadnienia nt. Commodore.Marze o kolejce sterowanej komoda z sidowymi odglosami
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem