Komentowana treść: WHDLoad 18.2
[#1] Re: WHDLoad 18.2
Dziękuje za fajny prezent pod choinkę!ok, racjaOK
[#2] Re: WHDLoad 18.2
fajnie ale szkoda że nie PL
[#3] Re: WHDLoad 18.2

@Dorian3d, post #2

Prace w toku. Cierpliwości.
[#4] Re: WHDLoad 18.2

@mailman, post #3

u super wiadomość
[#5] Re: WHDLoad 18.2
Jak zawsze przypominam, że tu - wepl@[nazwaprogramu].de - można autorowi podziękować przez Paypala OK
[#6] Re: WHDLoad 18.2
Nie wiem, czy czytaliście dokumentację, ale w changelogu przy 18.2 jest napisane:

- chg: WHDLoad no longer requests a keyfile and it is no longer
possible to register WHDLoad, if you have a keyfile it is
still loaded/checked and your name will be displayed in the
splash window, Thanks to all registered users!


Czyli Bert zrobił nam wszystkim prezent na Święta!
[#7] Re: WHDLoad 18.2

@alt_, post #6

O kurka, faktycznie! I nie widzę możliwości wsparcia już... Niemniej moim zdaniem autorowi się należy jakieś podziękowanie za pracę przy pakiecie.
[#8] Re: WHDLoad 18.2

@alt_, post #6

Mam nadzieje, że autor nie zamierza juz zakończyć projektu WHDLOAD tak jak niedawno wycofał sie z amigowego świadka novacoder.
[#9] Re: WHDLoad 18.2
Pięknie z jego strony! Co miał zarobić raczej zarobił ale taki projekt to perełka w świecie amigi. Jakby były amioscary to ten program powinien go właśnie dostać. Oby tylko nadal wspierał i rozwijał WHDLoad. Niech żyje 100 lat a Bozia mu w dzieciach wynagrodzi. Kto nie kupił ten nie ma szans już na winietkę ze swoim nazwiskiem na starcie :D Ja kupiłem dawno temu i nie żałuję.
[#10] Re: WHDLoad 18.2

@pong777, post #9

A ja sie ostatnio przesiadlem z Whdload na Goteka.Niezbyt czesto odpalam A1200 i granie z whd jakos mi psulo klimat.Brak tych typowych dla amiwarezu scrolli i trainerow (refleks juz nie ten) plus wlasnie odpalanie gier jak na pc z desktopu cos mi nie robilo
[#11] Re: WHDLoad 18.2

@Aniol, post #10

Jednak sporo produkcji z A500 źle działa bądź nie działa na A1200. Wtedy tyłek ratuje WHDLoad.
[#12] Re: WHDLoad 18.2

@HanSolo, post #8

To tak chyba wygląda.
[#13] Re: WHDLoad 18.2

@sanjyuubi, post #12

To tak chyba wygląda.


To znaczy w jakim sensie? Jeżeli takim, że to koniec, to jest to nieprawda. Bert będzie kontynuować rozwój programu.
[#14] Re: WHDLoad 18.2
Wspaniała wiadomość! Po cichu czekałem, aż ruszy w tym roku coś w rodzaju do zeszłorocznej zbiórki na grupowy zakup licencji ale darmowego WHDLoad'a się nikt nie spodziewał

Ciekaw jestem co było przyczyną udarmowienia WHDLoad. Być może wpływy są tak mizerne, że lepiej oddać za darmo.

Żeby program pozostawał rozwijany i hostowany, dorzucę się autorowi po świętach na waciki. Byłoby szkoda gdyby to była jednocześnie ostatnia wersja.

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2015 09:32:16 przez mdx
[#15] Re: WHDLoad 18.2

@mdx, post #14

A ja ok rok temu zarejestrowałem i nie żałuję. Dobra robota !
[#16] Re: WHDLoad 18.2

@mdx, post #14

Ciekaw jestem co było przyczyną udarmowienia WHDLoad.


Myślę że wszyscy którzy chcieli, to już dawno sobie kupili. Znasz kogoś kto sobie jeszcze nie kupił? Jeżeli znasz, to powiedz mu żeby się wstydził oraz jak najszybciej użył PayPala i wysłał autorowi na browara.szeroki uśmiech
[#17] Re: WHDLoad 18.2

@twardy, post #15

Ja również.
[#18] Re: WHDLoad 18.2
No to super, jeden z fajniejszych progsów dla amigowych sentymentalistów staje się darmowy.
[#19] Re: WHDLoad 18.2

@Andrzej Drozd, post #16

Myślę że wszyscy którzy chcieli, to już dawno sobie kupili.


Tez mi sie tak wydaje, ponoc Bert planowal to zrobic juz od pewnego czasu. Wygenerowanie plikow do nowych kluczy i korespondecje zwiazane z nimi zajmowaly mu zbyt duzo czasu.(tak twierdzi przynajmniej jeden z jego dobrych znajomych na Niemieckim forum)
[#20] Re: WHDLoad 18.2

@Irek´72, post #19

Niemniej moim zdaniem opcja "wesprzyj autorów" na stronie by się przydała :)
[#21] Re: WHDLoad 18.2

@madman15, post #20

racja, autor WHD zasługuje na wsparcie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem