Komentowana treść: SimpleMail 0.42
[#1] Re: SimpleMail 0.42
I jest wersja dla MorphOS-a
[#2] Re: SimpleMail 0.42

@Drako^BB, post #1

No i super. Może wreszcie skorzystam. szeroki uśmiech Co roku obiecuję sobie, że spróbuję wrócić na Simple Maila i ciągle nie mogę się zmobilizować. IMAP jest dla mnie absolutnie niezbędny.

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2015 15:37:50 przez MDW
[#3] Re: SimpleMail 0.42
Sebastian Bauer - znane nazwisko. Co on jeszcze zrobił?
[#4] Re: SimpleMail 0.42

@_arti, post #3

Freeciv, SimpleHTML, SimpleFind, NList...
[#5] Re: SimpleMail 0.42

@_arti, post #3

Basilisk II :)
[#6] Re: SimpleMail 0.42
No wiedziałem! Dzięki OK
[#7] Re: SimpleMail 0.42

@ede, post #5

A nie przypadkiem Christian Bauer? Autor Shapeshiftera i Basiliska? To są chyba dwie różne osoby.
[#8] Re: SimpleMail 0.42

@Sir_Lucas, post #7

Racja, czyli tutaj zaszła pomyłka.
[#9] Re: SimpleMail 0.42

@ede, post #8

Tutaj strona Christiana Bauera.
[#10] Re: SimpleMail 0.42
Ktokolwiek używa IMAP w SimpleMailu? Spróbowałem i tak dosyć słabo to działa. Niby po skonfigurowaniu konta wszystko ściągnął ale dalej zachowuje się dziwnie. Nowe maila ściąga wielokrotnie. Nie kasuje, tylko oznacza śmietnikiem i efektu tego nie ma na serwerze i innych maszynach. To ma być ten słynny IMAP w SimpleMailu, który działa już podobno kilka lat? szeroki uśmiech
[#11] Re: SimpleMail 0.42

@MDW, post #10

Ja próbowałem. i jest bardzo słabo. A bez IMAP nie wyobrażam sobie poczty email.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem