Komentowana treść: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
[#1] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
a wszystko okraszone jest lekko kartonową pikselową grafiką


Za całym szacunkiem ale ta "kartonowa" grafika jakoś kompletnie mi tu nie pasuje. "Kreskówkową" chyba by lepiej pasowało :)
[#2] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
W zestawie takze plakat A3 :)

Gra bedzie dostepna takze za darmo w wersji cyfrowej. BOX jest wersja kolekcjonerska stad takie gadgety. Dziekujemy wszystkim kupujacym za okazanie wsparcia! :)
[#3] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
A po co te naklejki na dyskietkę? Trzeba będzie instalować grę z CD na flopa???
[#4] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@PopoCop, post #3

Po to, zeby ktos sobie zgral na wlasna dyskietke jesli bedzie mial taka ochote :)
[#5] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
yippee
[#6] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
4 futrzaki i pies.
[#7] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
Lubię kupywać tanio. Ale bez bólu d..py zapłaciłbym 50 plnów. Należy wam się za doprowadzenie projektu do końca. Miejcie chłopaki na symboliczne piwo albo zróbcie stronę z jakimś dobrowolnym wsparciem :)
[#8] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Sosabowski, post #7

gra zakupiona teraz tylko czekać

też zapłacił bym więcej nie wiedzę problemu ze wsparciem takich produkcji
zróbcie jakąś stronkę z możliwością "datków" w nagrodę możecie darczyńcom zaoferować beta t testy kolejnej gry
[#9] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Sosabowski, post #7

Popieram za włożony wysiłek należą się granty. Świetne wydanie, fajna współpraca twórców, Zetara i Amiga.net.pl.
[#10] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@miro_78, post #9

Zakup zrobiony, Trzeba wspierać takie produkcje. Poza tym to jedyna okazja kupić coś oryginalnego, z pierwszej ręki.
[#11] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@BlackTiger, post #8

Panowie, powstrzymajcie chwilę jeszcze wasze konie ;)
Prawdopodobnie, będzie za jakiś czas możliwość indywidualnego wsparcia dla naszych nowych projektów.
Dajcie nam jeszcze chwilę ochłonąć, polerujemy TF i dopracowujemy elementy wydania pudełkowego, za 2-3 tygodnie poznamy wstępna liczbę zamówionych egzemplarzy. Obrobimy się z zamówieniem, damy sobie tydzień wolnego na "wojnę" myśli i dopiero ruszamy z kolejnym projektem ;)
[#12] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
Zapłacone OK
[#13] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
a co tam... kupione! OK
[#14] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Koyot1222, post #11

Weź na Amigowisko.
[#15] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@pong777, post #14

Jeah, proponuję rozwałkę na fullscreenie. Może jakieś nagrody się uda skołować?
[#16] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@recedent, post #15

mozna by zrobic jakis szybki turniej, na pewno sie nagroda w postaci gry znajdzie dla zwyciezcy :D
[#17] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Koyot1222, post #11

ee tam,
shut up and take my money ! ;)
biorę teraz ! a kolejne w ciemno szeroki uśmiech
[#18] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@recedent, post #15

Dobry pomysł OK
[#19] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@recedent, post #15

Z Juenem moglibyśmy namieszać na turnieju Szpilujemy po planszach od kilku miesięcy
[#20] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
Zamówiłem ale i tak pobiorę darmówkę bo nie mam CDROMU do ami :P Fajnie jakby na Forum pojawiła się z czasem jaka tabela Hall of Fame z High Score żeby porywalizować :D Takie rzeczy mają jedna wpływ na integrację amigowego środowiska. Możemy liczyć na dalsze produkcje?
[#21] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Wiśnia87, post #20

Na razie mamy luźne plany na 2016 rok.
Tak jak pisałem wcześniej, zamkniemy temat TF i dopiero ruszymy z kolejnym tematem ;) W przypadku informowania, wolimy praktykę "lekko po fakcie".

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 13:37:46 przez Koyot1222
[#22] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Koyot1222, post #21

Ok, dzięki. Zastanawia mnie też jedna rzecz, może trochę off top ale - czy jest opcja wydawania nowych gier na dyskietkach DD? Czy jest w ogóle opcja dostać nowe dyskietki w dużej ilości na przykład na potrzeby wydania gry?
[#23] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Wiśnia87, post #22

tak, pojawiaja sie takie dyskietki na allegro. oczywiscie po zgraniu trzeba by kazda jeszcze testowac, nie wiem czy wszystkie beda sprawne mimo, ze sa nowe. na to pytanie lepiej odpowie AZ, bo w miare niedawno przy pierwszym Amigazynie zgrywal... :)
[#24] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Wiśnia87, post #22

czy jest opcja wydawania nowych gier na dyskietkach DD

Ogólnie rzecz biorąc - tak. Niezależnie od "Tanks Furry" mamy dalsze plany, ale jest za wcześnie, żeby o tym mówić.
W każdym razie epizod z dyskietkami w Amigazynie nie był ostatnim O ile oczywiście będzie zainteresowanie.

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 13:47:26 przez A2
[#25] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@Wiśnia87, post #22

Postanowiliśmy "obejść" ten problem wydając grę na powszechnym nośniku. W komplecie są naklejki na dyskietki a na płycie znajdą się archiwa z grą w formacie do zrzutu z DMS itp.

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 13:53:27 przez Koyot1222
[#26] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@A2, post #24

zlozylem zamowienie, ale ze jako wysylka jest za granice to zaplace wszystko w calosci przez paypala, tylko prosze o emaila, jaka jest pelna cena. dzieki:)
[#27] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@aszu, post #26

Wejdz na angielską wersje strony.
LINK
Ja zamowilem wczoraj. Dzisiaj jeszcze pare zlotych musialem doplacic, ale jest juz jestem na czysto.

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 14:47:46 przez Sir_Lucas
[#28] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry

@aszu, post #26

Przesłałem wszystkie szczegóły na maila i PW.

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 15:28:11 przez A2
[#29] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
Zamówione! szeroki uśmiech Przy okazji również uzupełniłem braki w Amigazynie.
[#30] Re: AMIGA.net.pl: Tanks Furry
Kupione + kolejny Retrokomp :) Ostatni taki oryginalny box na Ami kupiłem ze 20 lat temu, za pieniądze przeznaczone na wyjazd z dziewczyną
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem