Komentowana treść: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc
[#1] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc
@Makar (mam nadzieję, że to przeczytasz):

Mam dysk z Karmelią #3 od samego początku, nawet niedawno odpalałem (na real HW). Na YT wspominałeś, że znalazłeś materiały do planowanego kolejnego numeru - wypuść to! :) Poskładaj tyle co jest i "ocal od zapomnienia". Naprawdę nie istotne jest, że teksty już może nieaktualne. Pozdro.
[#2] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@sachy, post #1

Rewelka
[#3] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc
Rzeczywiście się pośpieszyłem z postem. Tak czy owak super sprawa. A jak rzeczywiście udało by się Makarowi wypuścić numer 4 to juź rewelacja.
[#4] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc
A to ciekawostka!
Pamiętam Karmelię, chociaż nigdy nie była moim faworytem, bo niewiele tam było o scenie. I grafika była koszmarna :) Pamiętam za to duże poczucie humoru autorów :) Ulubione jedzenie: smażona mortadela, hobby: łażenie bez sensu – takie teksty mi się kołaczą.

A co do wydania starych tekstów jestem oczywiście za!
[#5] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@Jazzcat, post #4

Od dawna kołatał mi się pomysł czy nie warto by było stworzenie jakiegoś nowego magazynu dyskowego. Oczywiście w pełni systemowego tak by chodził w mairę na każdej Amidze, od klasyka do NG. Tu mógłby być pomocny wlasnie Hollywood i Designer, myślę, że swobodnie można byłby coś w nim wyklikać.
[#6] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@radzik, post #5

Chyba nie da rady,oczywiście technicznie możliwe jest wskrzeszenie maga.Porównaj sobie teksty pisane przez kilkunastoletniego chłopca z zamieszczonymi na portalu.
[#7] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@simka113, post #6

Rolę magów przejęły dzisiaj strony WWW - każdy może zrobić sobie maga w WordPressie, łącznie z muzyczka grająca w tle. Gorzej z ciekawą treścią...
[#8] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@vojo, post #7

Jasne, ale just for fun nie może być? Chociaż raz na pół roku, byłby to fajny akcent.
[#9] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@simka113, post #6

Nie zgadzam sie z Toba, miejsce dla magow zawsze sie znajdzie, problemem jest tylko tresc maga i jakosc.
[#10] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@simka113, post #6

Jeśli chodzi o jakość tekstów to zdarzały się takiego, które tylko dlatego są na portalu bo mailman wykonał tytaniczną prace i je wyprostował, skorygował i przeedytował, więc częstokroć nasze ponad 30-letnie grono ma problem z pisaniem i wiek nie ma tu nic do rzeczy, a ów nastoletni chłopiec pisze/pisał dużo lepiej i sprawniej, niż niektórzy z nas. Wystarczy by teksty pisała grupa ludzi na poziomie i nie będzie problemu z jakością.

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 10:28:23 przez RadziN
[#11] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@RadziN, post #10

Na C64 regularnie wychodzą diskmagi chociażby Vandalism news, czy polski Hot Style,ktory ma tez wersje www.
[#12] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@radzik, post #8

Można by to nawet podpiąć pod istniejące marki jak AmiWigilia albo AmiCast. Np. wywiady przeprowadzone przez radzika zamieszczone w formie pisemnej (o ile znaleźliby się ludzie, którzy by to przepisali/przetłumaczyli).
W sumie mogłoby to mieć sens :).
Kurcze, kusi mnie ten Hollywood (szczególnie przenośnością), ale brak wersji demo powoduje, że mam opory nie mogąc sprawdzić programu przed zakupem.
[#13] Re: Karmelia #3 (WinUAE fix) + AudioDisc

@sachy, post #1

Również myślałem o tym by wydać numer który nie doczekał się wydania. Przy kolejnych świętach w kalendarzu wrócę do tematu i przejrzę arty. Nie pamiętam ile ich było, bo przeglądałem dyskietki w innym celu. Jeśli będzie ich w sumie trochę więcej niż 10, to w wielkanoc poskładam nowe wydanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem