Komentowana treść: AmiWigilia - odcinek #12
[#1] Re: AmiWigilia - odcinek #12
Najciekawszy moim zdaniem odcinek do tej pory.Przy okazji:Scala wg wikipedii mam sie dobrze.Dzieki Radzik.OK
[#2] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@simka113, post #1

Dużo interesujących szczegółów, smaczków i wspomnień oraz detali technicznych. POLECAM. Fajna atmosfera rozmowy. Radzik - dziękujemy i prosimy o jeszcze.
[#3] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@pong777, post #2

Już się cieszę bo zapowiada się ciekawie- tylko znaleźć chwilę muszę a pewno posłucham ok, racja
[#4] Re: AmiWigilia - odcinek #12
Idealnie czasowo - bardzo dobry pomysł z dzieleniem rozmowy na części, jak tu zapowiedziana na inny odcinek część "czasopismowa", mam nadzieję ze ni każesz długo czekać :)
Super odcinek!
[#5] Re: AmiWigilia - odcinek #12
A to nie Benek miałbyć teraz gościem?
[#6] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@_arti, post #5

Miał, radzik wspomina o tym nawet w podcaście.
[#7] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@_arti, post #5

Ten Benek???
[#8] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@_arti, post #5

Z samej góry wiem, że ten wywiad się nie ukaże.
[#9] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@pong777, post #8

Dlaczego?
[#10] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@PopoCop, post #9

Sprawy prywatne o których nie mogę publicznie mówić. Z Benkiem jestem w stałym kontakcie.
[#11] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@pong777, post #10

Powiało tajemnicą jak w powieściach kryminalnych. Ben udziela się teraz na eXecu, mam nadzieję, że kasy za wywiad sobie nie zażyczył, bo normalnie by mnie rozczarował.
Ben, jak to czytasz to nie ma sensu boczyć się o coś co było, wróć jako szarak na forum, bo dzisiaj jesteśmy, a kto wie co będzie z nami jutro.
[#12] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@KM, post #11

Z Benem to już chyba zawsze jakieś krzywe akcje będą.
[#13] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@Sokok, post #12

[#14] Re: AmiWigilia - odcinek #12
Bardzo dobry odcinek. Pierwszy, który przesłuchałem niemal za jednym podejściem (z 30 minutową przerwą na sprawy rodzinne ;) ). No i pozostaje czekać na podcast w redaktorskim gronie twórców Magazynu Amiga, oby udało się go zrealizować.
[#15] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@baderman, post #14

Mam nadzieję, że się uda namówić Pana Marka, Rafała a i może ks. Jana Pikula? Radzik rób delikatne podchody :)

Jeszcze w kolejce powinny moim skromnym zdaniem pojawić się osoby:

1. V0yager
2. Yerzmiey
3. Sir Leo
[#16] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@pong777, post #15

OK
[#17] Re: AmiWigilia - odcinek #12

@pong777, post #15

A co Sir Leo mógłby ciekawego powiedzieć?
[#18] Re: AmiWigilia - odcinek #12
Miło było posłuchać informacji z pierwszej ręki o tym jak to rzeczywiście wyglądało w Polsce (pamiętna transmisja meczu Polska-Norwegia ok, racja)- wielkie dzięki za ten odcinek, oby więcej takich gości OK

Dzięki również za kawałek "Double Kick Heroes" by Elmobo, niezły "drive" OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem