Komentowana treść: Modulator A520HD
[#1] Re: Modulator A520HD
Technicznie rzecz biorąc, to urządzenie nie jest modulatorem.

Poza tym, w Europie jego przydatność jest m/w żadna, bo tu praktycznie każdy telewizor ma gniazdo SCART. Jak ktoś posiada telewizor z YPbPr ale bez SCART (w USA np.), wtedy wykonanie takiego urządzenia ma sens.
[#2] Re: Modulator A520HD

@strim_, post #1

Ja posiadam taki telewizor, jakiś stary LCD Philips 32". Rodzice mają 40" Samsunga, który też takie gniazda posiada. OK
[#3] Re: Modulator A520HD

@SuperBuster, post #2

Coraz mniej nowych TV ma Scart lub nawet VGA.
[#4] Re: Modulator A520HD

@Jacenty, post #3

Potwierdzam. Stare gniazda znikają :) Znika scart, znika s-video.
[#5] Re: Modulator A520HD

@Moldis, post #4

Ja mam telewizor sprzed 4ch lat równo (czyli tzw. "nowy"), który ma zarówno SCART jak i VGA oraz S-video i Component.

Problem jednak w tym, że mój TV spodziewa się po VGA sygnału wyłącznie 60 Hz (jeśli nie pomyliłem), więc można owszem podłączyć PCta, ale Amigi czy Minimig / MIST już nie (jest informacja "unrecognizable signal"). Wszystie dotąd sprzęty (A1200 / Minimig / MIST) podłączałem wobec tego rzez SCART/Component.

Wniosek jest taki, że nowe telewizory posiadają rzeczywiście spory wybór gniazd także analogowych ale nie każde z nich jest używalne z perspektywy amigowania.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem