Komentowana treść: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a
[#1] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a
Ciekawi mnie jaka popularnoscia cieszy sie Sqrxz.
[#2] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@selur, post #1

Chyba sporą, bo szykuje się 4 cześć ;)
[#3] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@Koyot1222, post #2

No tak, ale gdzie niby, bo na PPA raczej nikt za tym nie szaleje.
[#4] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@selur, post #3

Ja w to mące regularnie
[#5] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@selur, post #3

Jak dla mnie ta gra jest absurdalnie trudna. Pewnie to zniechęca większość graczy.

Choć remake pierwszej części Sqrxz przepisany w assemblerze (śmiga nawet na A500) jest technicznie na podobnym poziomie co Solid Gold, czyli bardzo dobrym.
[#6] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@selur, post #3

A skąd wiesz, że nie szaleje? Jak to sprawdzasz?
[#7] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@mailman, post #6

zgaduje
[#8] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@selur, post #7

Jak nie grałeś w Sqrxz dla klasyka, to powinieneś, choćby żeby zobaczyć jak to wygląda. Nota bene odpowiedzialny jest za to ten sam człowiek, co za wersję MorphOS.


Ostatnia aktualizacja: 06.02.2016 15:28:22 przez strim_
[#9] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@strim_, post #5

Biorąc pod uwagę platformówki, które przez większość Graczy obecnie uważane są za najlepsze (seria Mario Bros i Donkey Kong) to absurdalny poziom trudności nikogo tam nie odstrasza ;) takie New Super Mario Bros u czy Donkey Kong Tropical Freeze sprzedały się w milionach, a jak ktoś grał to wie, że Nintendo pod względem poziomu trudności jest mocno oldschoolowe;)
zresztą nie tylko pod tym względem, trzecią generację z rzędu jadą na Power 750 (G3).
[#10] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@Ittaj, post #9

Donkey Kong i Donkey Kong Junior w wersji na Motylka to by było coś.
[#11] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@strim_, post #8

W jedynke zagralem jak najbardziej. Niestety po 15 min odstawilem ta gre i juz nigdy do niej nie powroce, dlatego sie zastanawiam ile osob gra w takie gry, skoro autor twprzy nastepne czesci.
[#12] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@KM, post #10

MAME na pod MorphOSem nie działa?
[#13] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@michalmarek77, post #12

E tam, ja by, chciał bez emu.
[#14] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@KM, post #13

Najlepsze wersje tych gier, które wymieniles były dostępne na automatach. Nie mają one lepszych wersji niż te, które są dostępne pod MAME.
[#15] Re: Uaktualniony Sqrxz 2 dla MorphOS-a

@michalmarek77, post #14

Mam wrażenie że Giana Sisters chyba było mniej pixlowate..
Ale ten typ gierek nieźle odpręża. Czasami masz ochotę rozwalić joya
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem