Komentowana treść: Wywiad z z Grzegorzem Murdzkiem i Kubą Winnickim w serwisie AdMonkey
[#1] Re: Wywiad z z Grzegorzem Murdzkiem i Kubą Winnickim w serwisie AdMonkey
przeczytane.

Oby więcej takich wywiadówok, racja
[#2] Re: Wywiad z z Grzegorzem Murdzkiem i Kubą Winnickim w serwisie AdMonkey
Cudnie! OK
[#3] Re: Wywiad z z Grzegorzem Murdzkiem i Kubą Winnickim w serwisie AdMonkey
Świetny wywiad.
No i grxmrx otrzymuje chlubny tytuł "Wielkiego Fanboya MorphOSa". Fajnie :)

P.S. Oczywiście No1 na liście Wielkich Fanboyów MorphOSa zajmuje MDW i wątpię by ktokolwiek był go w stanie z tego podium strącić.
[#4] Re: Wywiad z z Grzegorzem Murdzkiem i Kubą Winnickim w serwisie AdMonkey

@michalmarek77, post #3

Ja też jestem fanbojem MorphOSa, tak wielkim że wczoraj mi padł dysk w PowerBooku.
[#5] Re: Wywiad z z Grzegorzem Murdzkiem i Kubą Winnickim w serwisie AdMonkey

@waldiamiga, post #4

Zarżnąłeś dziada? :) Wpadnij na Amigowisko, znajdzie się dla Ciebie jakiś dysk albo i dwa. Co powiesz na SSD?
[#6] Re: Wywiad z z Grzegorzem Murdzkiem i Kubą Winnickim w serwisie AdMonkey

@recedent, post #5

Na 90% dysk, bo najpierw zaczął długo odczytywać zawartość katalogów, potem wyskoczył nietypowy requester w jakby GadToolsowym ubranku (nie MUI- owy) że jest Read/Write error. A teraz system staje na boot screenie MorphOSa. Mam jakieś dyski 2,5" 20-30GB pod P-ATA, więc sprawdzę jutro.
By nie robić OT, spoko wywiadzik.
[#7] Re: Wywiad z z Grzegorzem Murdzkiem i Kubą Winnickim w serwisie AdMonkey
Bardzo sympatyczny wywiad. Taki ładny i optymistyczny. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem