Komentowana treść: Tanks Furry - recenzja
[#1] Re: Tanks Furry - recenzja
OK
Trzymać tak dalej !!
[#2] Re: Tanks Furry - recenzja
Bardzo dziekujemy za poswiecony czas i mila recenzje. Gra ma ukryte kody - miedzy innymi skrot do 10, 20, 30 i 40 levelu. Z czasem opublikujemy
[#3] Re: Tanks Furry - recenzja
Do mnie nie przyniósł. Dobrze że wampir przyszedł, bo trzeba by zacząć fakami sypać
w kierunku Łodzi.

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 07:49:24 przez fazior
[#4] Re: Tanks Furry - recenzja
Wow! Bardzo wyczerpująca, długa, fajna i pozytywna recenzja. Dzięki! OK
[#5] Re: Tanks Furry - recenzja

@fazior, post #3

Spokojnie do mnie jeszcze też nie dotarła, ale po recenzji robię się bardziej nerwowy w oczekiwaniu

Dzięki za reckę szeroki uśmiech
[#6] Re: Tanks Furry - recenzja
Recenzja rzeczowa i obiektywna, dobra robota OK
[#7] Re: Tanks Furry - recenzja

@juen, post #2

Nieźle zakodowaliście je, po nawet binarkę przeglądałem i nie znalazłem. Ale to znaczy, że chyba będę musiał raz jeszcze ją "przebadać"
[#8] Re: Tanks Furry - recenzja

@BULI, post #5

Dzięki za reckę szeroki uśmiech
Nie ma sprawy:P.
[#9] Re: Tanks Furry - recenzja

@fazior, post #8

To nie dla Ciebie, tylko dla mailmana
[#10] Re: Tanks Furry - recenzja
Fajny i (chyba) obiektywny opis gierki. W związku z wymaganiami gry, 020 i półtorej mega pamięci, nasuwa mi się pytanie do twórców, dlaczego ograniczyliście się do ocs, zamiast wykorzystać większą paletę AGAty? Grafika jest bardzo fajna ale ta mała ilość i dziwność kolorów mogłaby być uniknięta przy adze(?).

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 21:05:09 przez Ferin
[#11] Re: Tanks Furry - recenzja

@Ferin, post #10

A ja się dziwię opiniom o dziwności kolorów
Jak dla mnie kompozycja plansz jest świetna, w sam raz, super kreska, ale nie przesadnie barokowa OK
[#12] Re: Tanks Furry - recenzja

@Ferin, post #10

jest mnostwo uzytkownikow A500 czy A600 z 020 i to jest uklon w ich strone. druga sprawa, imho z 16 kolorow mozna wystarczajaco wycisnac :)
[#13] Re: Tanks Furry - recenzja

@juen, post #12

ps: jeszcze niedlugo Jacques nam zrobi testy na ACA :)
[#14] Re: Tanks Furry - recenzja

@juen, post #12

imho z 16 kolorow mozna wystarczajaco wycisnac


miliony użytkowników C64 nie mogą się przecież mylić :)
[#15] Re: Tanks Furry - recenzja

@michal_zukowski, post #14

I można sprzedać licencję na wersję Atari ST i będzie wyglądać tak samo

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 08:51:42 przez Jacques
[#16] Re: Tanks Furry - recenzja

@Ferin, post #10

nasuwa mi się pytanie do twórców, dlaczego ograniczyliście się do ocs, zamiast wykorzystać większą paletę AGAty?


Wszystko w swoim czasie. Może kiedyś dojdziemy do takie wprawy.
Ja nie radzę sobie za dobrze z kolorami, większa paleta to... tak trochę jak z dziećmi.
Dwiema rękami ledwo opanujesz 16 osobową trzódkę, ale spróbuj być chwatem i przytrzymaj 32 szt wesołych, pląsających dzieciaków
Da się? Da się! Tylko to wymaga doświadczenia, nie jednokrotnie zdobywanego latami
[#17] Re: Tanks Furry - recenzja

@Koyot1222, post #16

W drodze do AGA'ty jest jeszcze tryb 32 kolory i nieszczesny EHB.
Jesli ktos by opanowal optymalne dobieranie kolorow w EHB to AGA'ta nie byla by az tak potrzebna ale pikslowanie w EHB to juz "tylko dla orlow". Moze kiedys ktos podejmie wyzwanie
[#18] Re: Tanks Furry - recenzja
Gdzieś mignęło mi na forum, ale nie pamiętam, czy gra ruszy na CD32 (gołej)?
[#19] Re: Tanks Furry - recenzja

@KM, post #18

tak samo jak i na golej a1200
[#20] Re: Tanks Furry - recenzja

@juen, post #19

Automatycznie, czy trzeba mieć przygotowaną płytkę z WB (czy jakoś tak już nie pamiętam).
[#21] Re: Tanks Furry - recenzja

@KM, post #20

Płyta z grą nie jest bootowalna. Musisz to jakoś obejść :)
[#22] Re: Tanks Furry - recenzja

@michalmarek77, post #21

O to mi chodziło, dzięki.
[#23] Re: Tanks Furry - recenzja

@KM, post #20

Płyta nie jest bootowalna na CD32. Jednakże po zabootowaniu odpowiedniego kompaktu bez sekwencji startowej CD32 i odpaleniu komendy "noreset" gra uruchomi się na CD32.
Trzeba pamiętać jednak, że opcje wywoływane z klawiatury jak "pauza" i "wyjście" nie będą dostępne z poziomu pada CD32.
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#25] Re: Tanks Furry - recenzja

@Dorian3d, post #24

Ja mam pytanie - czy jest planowana sprzedaż samej wersji elektronicznej w postaci obrazów dysków? Przyznam się że chcę kupić tą grę, ale nie potrzebuję pudełka, płyty, dyskietki, albo naklejki.
[#26] Re: Tanks Furry - recenzja

@Gżegżółka, post #25

niee, juz niebawem taka wersja bedzie dostepna do pobrania po prostu. pudelko to zestaw kolekcjonerski :)
[#27] Re: Tanks Furry - recenzja

@juen, post #26

Sęk w tym że ja nie chcę ściągnąć sobie tej gry, chciałbym ją kupić. Nie potrzebuję tych wszystkich fizycznych bajerów. W każdym razie dzięki za odpowiedź.
[#28] Re: Tanks Furry - recenzja

@Gżegżółka, post #27

Pare osob tak samo juz nam pisalo, ale tak jak obiecalismy ta gra bedzie darmowa, a wsparcie mozna nam zapewnic kupujac kolekcjonerska edycje :)
[#29] Re: Tanks Furry - recenzja

@juen, post #28

Zawsze możecie umieścić przycisk PAYPAL - DONATE na swojej stronie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem