Komentowana treść: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016
[#1] Re: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016
EverDrive do Sega Megadrive i Nintendo 64

Wow, poczytam chętnie :)
[#2] Re: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016
tak bajdełej, ktoś dostał już gazetki-nagrody (Amigazyn albo Retrokomp) za ostatni konkurs muzyczny? Bo ja na swój numer Retrokompa do tej pory czekałem, a skoro jest już zapowiedź kolejnego, to widzę, że coś tu nie gra.
[#3] Re: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016

@snajper, post #2

Z tego co wiem, to nagroda w scenowym konkursie muzycznym została wysłana do Nitro, choć jeszcze nie potwierdził mi odbioru. Jeśli czegoś brakuje najlepiej odpytać u Adama Zalepy.
[#4] Re: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016

@snajper, post #2

na fb sa informacje o stanie wysylek przeroznych zamowien i z nich wynika, ze caly czas wysylki sa realizowane jeszcze zalegle
[#5] Re: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016

@juen, post #4

Nagrody zostały jak najbardziej rozesłane, w tej chwili realizowana jest ostatnia partia zaległych zamówień (do poniedziałku włącznie).
Jeżeli coś nie dotarło to najlepiej proszę o wiadomość na PW lub mailem i będziemy sprawdzać (w razie problemów z dostawą wysyłamy drugą paczkę).

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 13:22:12 przez A2
[#6] Re: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016

@snajper, post #2

No widzisz jaki ten świat jest miałeś dostać a nie dostałeś takie życie.
[#7] Re: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016
Zamówione i czekam z niecierpliwością.

Gdzie można wysyłać propozycje tematyki godnej poruszenia wg czytelników?
[#8] Re: AMIGA.net.pl: RETROKOMP 2/2016

@pong777, post #7

Gdzie można wysyłać propozycje tematyki godnej poruszenia wg czytelników?

Zapraszam pod adres: retrokomp@amiga.net.pl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem