Komentarze do artykułu: Simon The Sorcerer

[#1] Re: Simon The Sorcerer
Hmn...
Mógłbym przyczepić się do tego, że interfejs wykorzystuje tylko lewy przycisk myszy

A jaki to niby powód do narzekania? Czepiamy się Monkey Island bo było w niej (i tonie innych gier) dokładnie tak samo?
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale kwestie mówione na CD-32 maka pewną przypadłość - dialogi są mono i lecą tylko z jednego kanału. Słuchanie gadek ciągle w jednym głośniku wkurza.
[#2] Re: Simon The Sorcerer
wciaz pamietam pierwszy opis simona, ktory czytalem. boodajze w ts:)
[#3] Re: Simon The Sorcerer
Piękna grafika.
[#4] Re: Simon The Sorcerer
Wielkim fanem przygodówek nie jestem, tytuł powszechnie znany większości, ale czuję się zachęcony zarówno recenzją jak i screenami.
Dzięki szeroki uśmiech
[#5] Re: Simon The Sorcerer
Szkoda, że Simon 2 w wersji na Amigę został mocno skopany - podniesiono wymagania sprzętowe (to jeszcze pół biedy) i nie ma muzyki podczas gry (to już cała bieda).
[#6] Re: Simon The Sorcerer
W Simona nigdy nie gralem.Czas nadrobic zaleglosci.Jako nowoczesny tabletomaniak kupilem androidowa ver. przed chwila. Wszystko fajnie gra i trabi,mozna wybrac dzwiek nawet z emu adliba
Co do grafiki to dla mnie zjadliwy jest jedynie tryb classic.Te tryby HD wygladaja jak filtry z winuae i to te paskudniejsze (maziaje z ostrymi krawedziami) fuj
[#7] Re: Simon The Sorcerer
Pierwszy raz czytam recenzję tej gry ,o której słyszłem wiele razy.Tekst nie odpowiada na pytanie dla kogo jest przeznaczona.Prosta gra dla dzieci ,młodych amigowców ,zaawansowanych ?
[#8] Re: Simon The Sorcerer

@simka113, post #7

Przecież w tekście jak byk stoi:

"Simon The Sorcerer" to gra dla każdego - od lat pięciu do stu pięciu. Zarówno najmłodsi, jak i już obyci z gatunkiem z całą pewnością spędzą przy niej wiele radosnych chwil.

[#9] Re: Simon The Sorcerer

@simka113, post #7

To gra tych, którzy lubią gatunek i bardzo dobrze znają angielski. Szczególnie w wersji CD-32. Ewentualnie dla osób posiadających solutiona i lubiących "grać" w ten sposób.
[#10] Re: Simon The Sorcerer

@michalmarek77, post #1

Przeszedłem całą, ale na PC.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem