Final version of C64C 1541II Street Rod Edition

  • Opis

Kolejna fotka ujęcie tym razem już finalnej wersji :-) Z brzydkiego, żółtego oraz brudnego... powstał taki oto zestawik ku czci jednej z najbardziej wyjątkowych gier na C64 czyli "Street Rod" od California Dreams ;-)

zamieścił: _heniek29cr_

data: 2016.05.15 13:20

kategoria: Różne / Commodore64

rozdzielczość: 3264x1840

odsłon: 140

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Final version of C64C 1541II Street Rod Edition
Sam to malujesz?
[#2] Re: Final version of C64C 1541II Street Rod Edition

@sanjyuubi, post #1

Tak ale ten akurat powstał przypadkiem dlatego tak bardzo cieszyOK
[#3] Re: Final version of C64C 1541II Street Rod Edition

@_heniek29cr_, post #2

Aż mnie kręci, żeby ci dać moją stację do pomalowania. Ile taka usługa może kosztować?
[#4] Re: Final version of C64C 1541II Street Rod Edition

@sanjyuubi, post #3

Jak Cie kręci to to jest naprawdę proste i do zrobienia w szopce/altance/garażu... tu podaję opis
link
Do tego ja nie chciałbym brać odpowiedzialności za czyjąś stację a moja wyglądała okropnie przed malowaniem więc sumienie mam czyste w razie czego służę pomocą.
Pozdrawiam
[#5] Re: Final version of C64C 1541II Street Rod Edition

@_heniek29cr_, post #4

Hehe, nie mam niestety szopki, ani garażu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem